Justin Theroux sanatçıyla çıkmıyor Petra Collins ayrılığını takiben Jennifer aniston Yanlış bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize ikisinin sadece arkadaş olduğu söylendi.

Oyuncu ve fotoğrafçı, Cumartesi gecesi New York'ta düzenlenen Met öncesi Gala partisine katıldı ve Günlük posta dayanaksız bir şekilde ona 'kız arkadaşı' olarak hitap etmek. Oradan, yayın, Theroux'nun Collins'e 'takıntılı' olduğunu ve bekar olduğundan beri onunla 'rahat akşam yemeği randevularına' gittiğini söylüyor.Tom Cruise und seine Tochter

Şüpheli bir kaynak daha sonra New York sanat sahnesinde buluştuktan sonra ikisinin 'bir süredir devam ettiğini' söyler. Ancak sanatçıya yakın bir kaynak anlatıyor Dedikoducu Polis isminin açıklanmaması koşuluyla, o ve Theroux'nun 'çıkmıyor olması.' Bize onun 'sadece bir arkadaş' olduğu ve ikisinin birbirini tanıdığı için 'aynı yönetime sahip oldukları' söylendi.

Aslında, bu, Theroux ve Collins'in yanlış bir şekilde birbirine bağlanması ilk değil. Martta, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için bir tabloid basıyor Theroux, Aniston'ı aldatmıştı 26 yaşındaki sanatçı ile. Aktrisin sözde ihanet yüzünden 'kalbi kırılmış ve aşağılanmış' olduğu söyleniyordu, ancak hem Theroux hem de Collins temsilcileri bize hiçbir zaman romantik bir ilişki içinde olmadıklarını söyledi. Bu, bir Biz Haftalık şunu belirten makale hile, Aniston ve Theroux'nun dağılmasında rol oynamadı .

Bu sahte rapordan birkaç hafta sonra, Dedikoducu Polis daha da saçma bir hikayeyi çürüttü Aniston, Theroux'un Collins'le bir bebeği olacağından endişeliydi. . Aktrisin kendi sözcüsü bize önermenin doğru olmadığına dair güvence verdi. Bu arada, 'Bu Gece Eğlence', o sırada Theroux, bölünmesi yüzünden 'hâlâ kalbi kırılmıştı' ve genç sanatçıyla çıkmamak.

Tek neden Theroux ve Collins romantik bir ilişki içindeler. çünkü aktör, Aniston'dan ayrıldığı açıklanmadan bir hafta önce bir Instagram fotoğrafında onu etiketledi. Sonraki haftalarda söylentiler ortadan kalktı ve bu sırada aktör, hiçbiriyle çıkmadığı Emma Stone, Olivia Munn ve Aubrey Plaza gibi kadın ünlülerle yanlış bir şekilde bağlantılıydı. Oyuncu, bölünmesinin ardından sosyalleşmekle meşguldü ve bazı arkadaşları sadece kadın.

ist Joel Olsteen, der sich scheiden lässt

Theroux ve Collins tekrar bir arada görüldüklerine göre, magazin dergilerinden birinin kendilerinin bir çift oldukları yanlış iddiasını yeniden doldurması şaşırtıcı değil. Ayrıca ikiliye, Met öncesi Gala partisinde başka bir arkadaşın katıldığını da belirtmek gerekir, bu yüzden sanki ikili olarak gelmişlermiş gibi değiller. Her şeye rağmen, ortak bir arkadaşımız ve Collins arka planda bize oyuncuyla çıkmadığını söylüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.