Justin Theroux ve Aubrey Plaza zaten 'yeni çift uyarısı' yayınlayan bir web sitesinden yapılan spekülasyonlara rağmen flört etmiyorlar. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir. Dost canlısı yıldızlar, kişisel nedenlerle değil, öncelikle profesyonel nedenlerle birlikte zaman geçirdiler. Dahası, Plaza bekar bile değil, onaylayabiliriz.

Hat sich Tim McGraw Faith Hill scheiden lassen?

Ancak söylenti değirmeni Perşembe günü aşırı hızlanmaya başladı. Günlük posta Theroux ve Plaza'nın fotoğraflarını yayınladı New York City'deki dairesinin dışında. Bu yol açtı HollywoodLife nefes nefese 'Elimizde yeni bir çift mi var !?' Site, Theroux'nun, aktörün paparazzilerin resimlerinde 'herhangi bir PDA ile gösteriş yapmadığını ve hatta Plaza'ya dokunmadığını' kabul etmesine rağmen, Jennifer Aniston'dan 'şimdiden devam ediyor olabileceğini' tahmin ediyor. Yine de blog, Theroux'nun dağılmasının zamanlamasıyla birlikte, 'Şimdiye kadar devam etmiş olması kesinlikle çok zor olmazdı' diyor.Ayrıca, gerçekte neler olup bittiğini tam olarak bilmediğini belirten çıkış, Plaza'nın 2011'den beri Jeff Baena ile 'ciddi bir ilişki içinde' olduğuna işaret ediyor ve '2017 itibariyle kesinlikle hala birlikte olduklarını, ancak henüz birlikte olmadıklarını' belirtiyor. bir yıldan uzun bir süredir birlikte fotoğraflandı. ' Plaza'nın 'kişisel hayatı konusunda çok özel' olduğunu iddia eden çevrimiçi yayın, Baena ile birlikte 'epey bir süredir' görülmemiş olmasına 'şaşırtıcı değil' diyor.

Ardından web sitesi, Plaza ve Theroux'nun bir araya gelmesinin 'arkadaşlar arasındaki bir buluşmadan başka bir şey olup olmayacağını' merak ediyor, ancak yine de ekliyor: 'Kesinlikle insanlar konuşuyor!' Açıkçası, dağınık alan, aslında araştırmak yerine alevleri havalandırmayı ve çeşitli senaryoları atmayı tercih ediyor. Tersine, Dedikoducu Polis gerçekleri kontrol etmek için zaman ayırdık, böylece gerçekte neler olup bittiğini öğrenebildik. Araştırmamız sırasında ortak bir arkadaşımızla görüştük ve bize Plaza'nın uzun süredir erkek arkadaşıyla birlikte olduğunu garanti etti.

Ek olarak, bir Theroux temsilcisi, Dedikoducu Polis O ve Plaza bir çalışma projesini tartışmak için takılıyorlardı. tarafından da rapor edildi İnsanlar . Hatta Günlük posta Orijinal raporunda, 'Çiftin arkadaştan başka bir şey olmadığını önerecek hiçbir şey yok.' Yine de HollywoodLies, lakaplı olduğu gibi, silahı atlamak için hala uygun görülüyordu. Ayrıca yazısında bahsedilmediği göz önüne alındığında, blog bunun farkında değil gibi görünüyor. Theroux ve Plaza daha önce 'Parklar ve Rekreasyon' üzerinde birlikte çalıştı 2010'da tekrar yayınlanan bölümler için.

Emma Stone und Taylor schnell

Ve gerçeklere odaklanmak yerine Dedikoducu Polis burada yapılan çıkış, bunun yerine diğer söylentileri gündeme getiriyor. Theroux'u yanlış bir şekilde Olivia Munn'a bağladı ve Petra Collins son haftalarda. Belki de HollywoodLies gerçek habercilik üzerine sahte dedikodular yaymaktan daha fazla zaman harcasaydı, bu saygın bir yayın haline gelebilirdi. Ancak gerçekte olanın aksine, Dedikoducu Polis Web sitesinin ya Theroux ve Plaza'nın (var olmayan) ilişkisi hakkında sahte 'münhasır' üreteceğini veya aniden sadece arkadaş oldukları hakkındaki 'gerçeği' bildiğini iddia edeceğini tahmin ediyor. Gözlerimiz soyulacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.