2020 Emmy Ödülleri bu gece ve son zamanlarda magazin dergilerinde yer alan çok sayıda aday var. Bu ünlüler dahil Rachel Brosnahan itibaren Muhteşem Bayan Maisel , Elisabeth Moss nın-nin Damızlık Kızın Öyküsü , ve Bu biziz' Justin Hartley , hem magazin dergilerinde karalandı hem de aday gösterildi ve birçoğu muhtemelen gecenin en büyük ödüllerini eve götürecek. Dedikoducu Polis Bu Emmy adayları hakkında neyin doğru ve neyin kurgusal olduğunu belirlemek için yukarıdaki yıldızlarla ilgili en son büstlerimizi ve diğerlerini derledik.

Rachel Brosnahan Muhteşem Bayan Maisel :

The National Enquirer bu yılın başlarında bildirildi Jennifer Aniston, Rachel Brosnahan'ın başarısını sözde kıskanıyordu . Prizin şüpheli kaynağına göre Aniston, Brosnahan'ın Aniston'ın çalıştığı aynı kişilerle çalışarak 'Tinseltown mahallesine tecavüz eden sinir bozucu bir başlangıç' olduğunu düşünüyordu. Şüpheli habercisi, Aniston'ın özellikle Brosnahan'ın komediye geçmesini kıskandığını itiraf etmeye devam etti.Rachel Brosnahan, Manhattan filmi için bir basın turu sırasında mavi bir elbise giyiyor

(Joe Seer / Shutterstock.com)

Was machen die Wayans-Brüder jetzt?

Jen'in en iyi değerlerinden biri komedi zamanlamasıydı, ama şimdi tüm dikkati Rachel çekiyor gibi görünüyor ve bu acıtıyor.

Bu hikayenin hiçbir kelimesi doğru değildi Dedikoducu Polis keşfetti. Aniston, Brosnahan'ın aynı kişilerle çalıştığı ya da komedi yaptığı için neden üzülsün? Aniston’ın başarı düzeyinde, bu hiç mantıklı gelmiyordu. Söylentilerin 'tamamen saçma' olduğunu söyleyen Aniston'ın sözcüsüne ulaştık. Bir sözcünün sözleri, anonim bir 'içeriden' birinin sözlerinden çok daha ağır basıyor, bu yüzden bu hikayenin tamamen yanlış olduğunu belirledik.

Justin Hartley Bu biziz :

Yaşam tarzı bu yaz bildirdi ki Bu biziz star Justin Hartley eski karısı Chrishell Stause'u aldatmıştı. , geçen yaz, magazin dergisinin o kadar ustaca öne sürmediği, çiftin boşanmasının nedeni olabilirdi. Bir kaynak dergiye, 'Justin Kanada'da bir film çekti, aynı zamanda yeni kız arkadaşı Sofia [Pernas] [Hartley ve Stause] ayrılmadan önceki yaz çekiyordu' dedi.

Justin Hartley 23. Yıllık Eleştirmenler

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Stause, kaynak devam etti, 'şüpheleri vardı' ve Hartley ile evliliğinin sonuçta 'mükemmel olmadığını' biliyordu. İçeriden biri, 'Hala parçaları bir araya getirip gerçeği bulmaya çalışıyor,' dedi. Hartley, bu iddiaları şimdiden yalanladı. L&S , ile ona yakın kaynaklar E söylüyor! , “Chrishell evliliklerinde sorun yaşadıklarını biliyordu. Justin davayı açmadan önce aylarca kavga ediyorlardı, ancak evliliklerini bitireceğini düşünmüyordu. ' Stause'un herhangi bir hile yüzünden değil, boşanma davasıyla 'kör' olarak bahsetmesinin nedeni büyük olasılıkla budur.

Elisabeth Moss Damızlık Kızın Öyküsü :

Yıldızı Damızlık Kızın Öyküsü Elisabeth Moss'un Tom Cruise ile çıktığı söylendi. dergi tarafından geçen yıl Temasta . Moss, geçmiş bir röportajında ​​bir erkek arkadaşı olduğunu itiraf etmiş, ancak kimliğinin bir sır olarak kalması konusunda ısrar etmişti. Bu tabloid, gizliliğin sebebinin bir Scientolog olan Moss'un en ünlü Scientolog olan Cruise ile çıkması olduğunu iddia etti.

Görünmez Adam galasında koyu renkli bir elbise giyen Elisabeth Moss

(DFree / Shutterstock.com)

Bir kaynak, 'Elisabeth Tom'u sonsuza dek tanıyor çünkü ikisi de Scientology Kilisesi'ne ait,' dedi bir kaynak, 'Ama geçen yılın başlarında bir arkadaşına şok edici bir sır verdi: Ona her zaman aşık olmuştu.'

Kelimenin Tom'a geri döneceği ve onları bir araya getireceği hakkında hiçbir fikri yoktu.

Dedikoducu Polis İki aktörün birbirine bağlı olmasının tek sebebinin, herhangi bir gerçeğe dayanmayan ortak dinlerinden kaynaklandığına inanıyordu. Moss'un Cruise ile çıkmadığını doğrulayan Moss'un temsilcisiyle görüştük.

Wie trocken willst du es Collegehumor

Kristen Bell İyi Yer :

Kristen Bell, yıldızı İyi Yer , tarafından söylendi TAMAM MI! olmak Ellen DeGeneres'in yerini alacak bir 'favori' komedyenin gündüz talk şovunda, Ellen DeGeneres Gösterisi . Çıkış için içeriden olduğu iddia edilen bir kişi ısrar etti, “Kristen sessizce barındırma becerilerini geliştiriyor. Warner Bros. için daha da iyisi, Hollywood'daki herkes Kristin'i seviyor. ' Kaynak iddia etmeye devam etti,

Onun yerine geçmek için onu tımar ediyorlar. Kesinlikle James Corden'ın önünde. Bir kadın istiyorlar ve hiç kimse Kristen'dan daha komik veya daha sevimli değil.

Kristen Bell, Emmy

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Bu hikayedeki tek sorun, hiçbirinin doğru olmaması. Ellen DeGeneres, kendi adını taşıyan talk-show'unun sunucusu olarak değiştirilmeyecek, bu yüzden zavallı Kristen Bell'in de diziye çekilmesine gerek yok. Bu söylenti kesinlikle doğru değil.

Laura Dern Big Little Lies :

Kadınlar Günü bir zamanlar bunu bildirdi Nicole Kidman, onun tarafından 'terk edilmişti' Big Little Lies birlikte yıldızlar Laura Dern ve Reese Witherspoon. Kidman promosyon yaparken ikinci çift bir gece birlikte akşam yemeği yediler. Aquaman ortak yıldızlar arasındaki anlaşmazlığı ateşlediği iddia edilen San Diego Comic Con'da. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Nicole'un bu şekilde dışlanması bir tokat,' dedi.

Onlara katılabileceği başka bir gece için akşam yemeği planlamış olabilirlerdi, ama onun yerine onu şehir dışındayken yaptılar.

Laura Dern, 76. Venedik Film Festivali sırasında siyah ve kırmızı çizgili bir elbise giyiyor.

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Warum hat Kelly Clarkson die Stimme verlassen?

Bu melodramatik saçmalıkların hiçbiri doğru değildi. Bazen birlikte yıldızlar bir grupta takılmak ve sıklıkla takas edilen tür mesajlar ileri geri sosyal medyada , çıkışın bunu ima ettiği bir Kidman'e karşı dinlenme ortamı olmadığını kanıtlıyordu.

Eddie Murphy SNL :

Kevin Hart, homofobik olduğu düşünülen geçmiş tweetlere yönelik öfke nedeniyle 2019'da Oscar'a ev sahipliği yapmaktan istifa ettiğinde, RadarOnline şunu iddia etti: Eddie Murphy, Akademi'nin Hart'ın yerine teklifini geri çevirmişti. . Sözde bir 'kaynak' siteye şunları söyledi: 'Eddie, Kevin'e olanlar tarafından tamamen kapatıldı' ve aynı zamanda 'bu işle birlikte gelen #MeToo tepkisine kapılmak' istemedi. kendi skandalı geçmişi.

Eddie Murphy, Tribeca Shrek Forever After galasında sarı tişörtlü siyah bir takım elbise giyiyor

(Nata Sha / Shutterstock.com)

Komedyen 2011'de, yaratıcı ortağı Brett Ratner homofobik bir hakaret kullanmasıyla ilgili tartışmaların ortasında Oscar'ları yapmaktan vazgeçtiğinde, komedyen 2011'de sunuculuk işinden ayrıldığından, Murphy'nin geçmiş fırçalarını skandallarla gündeme getirmesi ironik. Akademi açıkça Hart ile bu tür bir skandaldan kaçınmaya çalışıyordu, neden onu benzer bir skandala sahip biriyle değiştirmek istesinler? Önsezimizin doğru olduğundan emin olmak için, hikayenin 'doğru olmadığı' konusunda ısrar eden Murphy'nin sözcüsüne ulaştık.

Diğer Emmy adaylarını çevreleyen bir dizi yanlış rapor var, örneğin: Modern aile ’S Ed O’Neill ve Sofia vergara . Ayrıca aralarında bir kan davası da oldu. Bu biziz' Justin Hartley ve Sterling K. Brown , tabii ki tamamen temelsiz olduğu anlaşıldı. Bu ünlüler başarılı oldukları sürece, magazin dergileri tarafından yıkılmaya devam edecekler. Dedikoducu Polis gerçeği kurgudan ayırmaya devam edecek.