Bir tabloid gazetesinde yer alan yeni bir makale, Bu biziz star, Justin Hartley karısını aldattı, Chrishell Stause , geçen yaz. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve düzeltebilir.

Justin Hartley hile mi yaptı?

Yeni bir rapora göre Yaşam tarzı Justin Hartley’in Chrishell Stause’dan boşanması daha da karmaşıklaşıyor. İkili Ekim 2017'de evlendi, ancak Hartley Kasım 2019'da Stause'dan boşanma davası açtı. Magazin gazetesi, ikisinin evliliğinin dağılmasının nedeninin hile olabileceğini öne sürüyor. Günbatımı Satışı aktris, Hartley'in Stause'u eskisiyle aldattığı iddia edilen bir tweet'i beğendi Genç ve Huzursuz başrol oyuncusu Sofia Pernas.Bir hayran, Hartley ve Stause’un ayrılığına atıfta bulunarak, 'Justin Kanada'da bir film çekerken aynı zamanda yeni kız arkadaşı Sofia da ayrılmadan önceki yazı çekiyordu' diye yazdı. Hayran devam etti, 'Zamanlama muhtemelen Chrishell'i aldatmış ve korkağın çıkış yolunu seçmiş gibi görünüyor.' Derginin içindekiler, Stause’un 'şüpheleri olduğunu' ve eski Soap aktörüyle olan evliliğinin 'mükemmel olmadığını' ekliyor. İçeriden biri, 'Hala parçaları bir araya getirip gerçeği bulmaya çalışıyor' diyor.

Justin Hartley ve Chrishell Stause’un Evliliğinin Ardındaki Gerçek

Neye rağmen Yaşam tarzı daha güvenilir bir çıkış, E! Çevrimiçi, onaylandı Hartley karısını aldatmadı . Chrishell evliliklerinde sorun yaşadıklarını biliyordu. Justin davayı açmadan önce aylarca kavga ediyorlardı, ancak evliliklerini bitireceğini düşünmüyordu, ”diye açıklıyor içeriden ve ekliyor,' Sorunlarını hep halının altına fırçaladılar. ' Stause, oyuncunun boşanma kararıyla nasıl 'kör' olduğu hakkında konuştu, ancak web sitesi, ikisinin işe yaramamasının nedeninin hile olmadığını doğruladı.

Justin’in Eski Karısı Konuştu

Ayrıca Hartley'in ilk karısı Lindsay Korman, eski kocasını sadakatsiz olduğu yönündeki suçlamalara karşı savundu. Tutkular aktris, Hartley'in sadakatsiz olduğu fikrini teşvik etmede medyanın rolünden bahsettiği Instagram sayfasında bir mesaj yayınladı. Ayrıca oyuncudan övgüyle bahsetti ve ona 'sağlam bir adam' ve kızları Isabella'ya bağlı 'sevgili bir arkadaş' dedi.

https://www.instagram.com/p/CDxDbYrJ_ts/

Bu aynı zamanda gazetecilerin Justin Hartley hakkında ilk kez yanlış olması değil. Birkaç yıl önce, Dedikoducu Polis gazeteyi basmış, Star iddia etmek için Hartley, kostarı Sterling K. Brown ile çekişiyordu. . Popüler NBC şovundaki iki oyun kardeş, ancak dergi ikisinin off-set sorunları olduğunu iddia etti. Sözde içeriden biri, Hartley'nin çıkışına, Brown'ın rolü için bir Emmy kazandığı ve onu da hak ettiğini düşündüğü için üzgün olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis Brown'a yakın ve hikayenin doğru olmadığını onaylayan bir kaynakla görüştü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.