Yaptı Justin Bieber gerçekten karşılaşmayı dene selena Gomez Los Angeles'ta son zamanlarda bir yürüyüş yaparken? Bieber'in eski kız arkadaşıyla yolları kesişme konusunda 'çaresiz' olduğunu iddia eden bir web sitesinde yer alan makalesinin ardındaki dayanak budur.

Radar Çevrimiçi Gomez, 4 Ocak'ta, Bieber'ın üç millik dağlık patikayı yürüyüşe çıkmasından bir gün sonra, Hollywood'un bir buçuk millik arazisini kaplayan 'Los Angeles'ın en gözde noktası Runyon Kanyonu' na gittiğini not ediyor. Web sitesi, Bieber'ın birbirlerini görmeyi umarak 'Gomez'e ulaşma girişimlerinin' bir parçası olarak sadece park alanında yürüyüşe gittiğini iddia ediyor. Çıkış daha sonra Gomez'in ertesi gün Runyon Kanyonu'na gitmeye karar verdiğini çünkü eski erkek arkadaşıyla 'alay ettiğini' söylüyor.Bir 'kaynak' ın, Bieber'ın ortak arkadaşları ve ailesi aracılığıyla 'Selena ile başarısız bir şekilde iletişim kurmaya' çalıştığını söylediği söylendikten sonra, Runyon Kanyonu'na gittiğini ima etti ve Gomez ile bir 'karşılaşma' yaşamayı diledi. onun izi. Ancak raporun tamamı tamamen yanlış ve muhtemelen uydurma. Makaleyle ilgili sorunlar arasında, blogun kendisinin Runyon Kanyonu'nun bir 'etkin nokta' olduğunu kabul etmesi, Bieber'in bir gün neden orada olduğunu ve Gomez'in başka bir gün parkta görüldüğünü daha doğru bir şekilde açıklıyor.

Aslında Hollywood Muhabiri üç yıl önce ' Runyon Kanyonunda Yürüyüş Neden Yıldızları Görmenin En İyi Yolu? . ' Bu makalenin ilk cümlesi, 'Channing Tatum, Justin Bieber, Amanda Seyfried ve Natalie Portman, Los Angeles'ın en merkezi ... yürüyüş parkuru için bağlandığınızda görebileceğiniz Hollywood'un içinden sadece birkaçı.' Sadece Runyon Kanyonu'ndan hoşlanan en yüksek profilli ünlülerden biri değil, aynı zamanda Bieber, Gomez ile olan ilişkisine bakılmaksızın yıllardır oraya gidiyor.

Örneğin, Ocak 2015'te, hakkında çok şey yazıldı. Bieber, Hailey Baldwin ile öğle yemeğinden bir gün önce Kendall Jenner ile yürüyüşe çıktı . Aynı yıl, Bieber, Runyon Kanyonu'nda yürüyüş yaparken bir yabancıyla sohbet etti. . Ve orada karın kaslarını göstermesiyle o kadar tanınır ki, bir zamanlar haber bile olmuştu. Bieber, gömleğini giyerek ailesi ve arkadaşlarıyla Runyon Kanyonu'na tırmandı .

Bieber'in patikayı yürüyüş konusunda uzun bir geçmişi olduğunu ve bunun Gomez ile hiçbir ilgisi olmadığını söylemek yeterli. RadarOnline'ın kendisi hakkında yanlış hikayeler alma geçmişi de vardır. Örneğin geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde bakımı yapıldığında web sitesini bozdu Bieber, Baldwin'e sadece Gomez'in Caleb Stevens ile çıkması için 'intikam' olarak teklif etti . Tabii ki, soruyu sordu ve karısıyla başka (gerçek) nedenlerle evlendi ve Gomez, Stevens ile hiç çıkmadı bile. Ne olursa olsun, Bieber'a yakın bir kaynak da şunu söylüyor: Dedikoducu Polis blogun son hikayesi 'saçma'.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.