Yaptı Justin Bieber Beverly Hills restoranında kişisel olarak yemeğini servis ederek bir kadın hayranı gerçekten şaşırttı mı? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinden gelen son iddia, ancak Dedikoducu Polis gerçeği ortaya çıkarabilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Göre Star , Bieber, pembe sosla kaplı ve adını İtalyan restoranı Il Pastaio'daki şarkıcının adını taşıyan popüler bir makarna yemeği olan 'paccherri alla Justin Bieber' ı düzenli olarak sipariş eden genç bir hayranı şaşırttı. Dedikodu dergisine bir sözde 'masa dedikoduları' dediği aktarılıyor: 'Kız bir dahaki sefere geldiğinde personele mesaj attırdı ve geldiklerinde de hemen oradaydı.' Oraya vardığında, mağazanın sözde 'kaynağı', 'Justin bir önlük taktı, sunucusuymuş gibi ayağa kalktı ve makarna siparişini elden teslim etti. Şaşkınlığın ötesinde, kız aslında eriştelerine hıçkıra ağlamaya başladı! 'Fakat Dedikoducu Polis Hikayeyi doğruladı ve Bieber'a yakın bir kaynak bize raporun 'doğru olmadığını' söyledi. Ek olarak, Il Pastaio'yu aradık ve bir görevli tarafından tabloid'in makalesinin uydurma olduğu konusunda güvence aldık. Şarkıcı bir İtalyan restoranında (ve son zamanlarda Mohamed Hadid ile öğle yemeği için Il Pastaio'da buluştu ), restoranda bir tabak makarna servis ederek genç bir hayranını asla şaşırtmadı. Personel bize tüm raporun uydurmadan başka bir şey olmadığını doğruladı.

Tabii ki bu ilk değil Dedikoducu Polis seslendi Star Bieber hakkında bir hikaye oluşturmak için. Aslında, o tabloidden, o tabloid'deki şarkıcı hakkında bir dizi hikaye, havadan çekilmiş gibi görünüyor. Örneğin, sadece birkaç ay önce, Dedikoducu Polis hakkında tamamen sahte bir rapor yayınladığında dergiyi bozdu Bieber, 'Despacito' dan uyarlanan bir filmde başrol oynamak istiyor.

Ve sadece birkaç hafta önce, Dedikoducu Polis Bieber'in Selena Gomez'le bir pilates dersi sırasında sigara içerken yakalandığını iddia ettiği için aynı çıkışı düzeltti. Bu doğru olmayan raporlar gibi, bu sonuncusu da doğru değil. Eğlenceli bir hikaye olsa da Bieber, Beverly Hills restoranı Il Pastaio'daki bir kadın hayranına, adını kendi adını taşıyan bir makarna servis ederek şaşırtmadı. Biz ne yapıyoruz Dedikoducu Polis 'kötü yemek' deyin.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

benjamin bratt und julia roberts