Vardır Justin Bieber ardından 'tam teşekküllü bir bakan' olmaya karar verdi Hillsong Kilisesi papazının karıştığı skandal Carl Lentz ? Bir tabloid, pop yıldızının nihayet 'aradığını bulduğunu' bildirdi. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve meseleyi düzeltebilir.

Justin Bieber 'Daha Yüksek Bir Amaç' Buldu - Kaynaklar

'Justin’s Higher Purpose' dergisinin son sayısında başlığı okudu TAMAM MI! ve şatafatlı başlığın altında Justin Bieber'ın dünyaca ünlü bir şarkıcı olmaktan daha büyük bir “ona seslenmek” olduğuna inandığını iddia eden bir makale vardı. Karar, görünüşe göre, Hillsong'un baş papazlarından biri olan Carl Lentz'in karıştığı bir skandalın ardından Bieber'e geldi.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Justin Bieber (@justinbieber) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kilisenin başka bir baş papazıyla evli olan Lentz, birden fazla mesele yürüttüğü keşfedildikten sonra kısa süre önce kovuldu. Gazetenin “yıllarca tartışmalı, ünlülerin gözdesi Hillsong Kilisesi'nin sadık üyesi” olduğunu iddia eden Bieber, skandalın kamuoyuna duyurulmasından kısa bir süre sonra “bakan olmak için çalışmaya” başladı. Bir kaynak çıkışa söyledi,

Justin, düzeni yeniden sağlamada liderlik pozisyonu alabileceğine inanıyor.

Kaynağa göre, Bieber’in bakanlığa katılma planlarının, kuruma “onu 'karanlık' uyuşturucu döneminden, halkın erimesinden ve tutuklamalarından kurtardığı için” duyduğu minnettarlıkla bir ilgisi var. İçerideki şüpheli kişi devam etti, 'Justin hiç bu kadar mutlu veya sağlıklı hissetmedi ve bunu kiliseye borçlu olduğunu söylüyor.'

Was ist mit Miranda Lambert passiert?
Beyaz üst ve pembe pantolonlu Justin Bieber, iki parçalı siyah elbisesiyle eşi Hailey Baldwin ile birlikte duruyor.

(DFree / Shutterstock.com)

Brad Pitt und Jennifer 2019

Bir kenara, kaynak Bieber'ın ve eşi Hailey Baldwin , 'büyük kiliseli Churchdome Papazı Judah Smith'ten dini evlilik danışmanlığı aldı.' Kaynak, bu noktada, Bieber'in müziğine bağlı kaldığı sonucuna vardı, ancak bahşişçi, pop yıldızının sonunda daha büyük ve daha iyi şeylere geçmesinin çok uzun sürmeyebileceğini ima etti.

Justin müzik kariyerinden vazgeçmeyi planlamasa da, ona daha büyük bir çağrı olduğunu hissediyor. Önümüzdeki yıl tam teşekküllü bir bakan olmak istiyor.

Dedikoducu Polis Gerçekleri Anladı

Bu söylenti o kadar gülünçtü ve o kadar sol sahanın dışındaydı ki, Justin Bieber'in kendisi buna yanıt verdi. Sadece bir papaz olmaya çalışmayı reddetmekle kalmadı, aynı zamanda Hillsong Kilisesi'nin bir üyesi bile olmadığını açıkladı. Aslında o, magazin gazetesinin doğru hecelemeye bile zahmet etmediği 'Churchome' üyesidir. Bieber, Instagram Hikayesinde, bu hikayeye atıfta bulunan ve üzerine büyük harflerle yazdığı Sayfa Altı makalesinin ekran görüntüsünü ekledi.

Ben bir papaz ya da buna yakın bir şey olmak için çalışmıyorum. Bunun sahte bir haber olduğuna dair hiçbir istek duyma.

Justin Bieber'in son derece dindar olduğu ve son birkaç yıldır hayatındaki birçok güzel değişikliği dinine borçlu olduğu açıktır. TAMAM MI! sadece Bieber’in Hıristiyanlığa olan iyi duyurulmuş bağlılığından yararlanarak yıldız hakkındaki yalanları yaymaktı. Hiç de şaşırtıcı değil Dedikoducu Polis çünkü bir keresinde, hak iddia ettiği için itibarsız gazeteyi basmıştık. Bieber, Hailey Baldwin'i 'terk etmişti' , aynı zamanda hamile olduğu söyleniyor. Bieber karısını 'terk etmedi', hamile değildi. Gerçeklerden çok yalan söyleyen ve Bieber’in kilisesinin adını bile doğru yazamayan bir çıkış, açıkça güvenilemez.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Vegas'taki Yeni Tek Adam Gösterisinde Kardeş Donny ile 'Öfkeli'

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones Boşanıyor mu?

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Warum ist Bob Ross gestorben?

Rapor: Sandra Bullock Evli

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.