Justin Bieber 'S Değişiklikler dünya turuna hala bir ay kaldı ve bazı konserlerin hala bol miktarda bilet bulunduğu doğru. Bunun nedeni, bir magazin gazetesinin iddia ettiği gibi kariyeri 'acı çekiyor' değil. Dedikoducu Polis durumu açıklayabilir.

Bieber'in turu 14 Mayıs'ta Seattle'da başlayacak ve 'Nefis' şarkıcı tahmin edilebileceği kadar çok bilet satmadığı için, National Enquirer Bieber'ı ezme ve müzik endüstrisinin onu geçtiğini iddia etme fırsatını değerlendirdi. Tabloid, sözde içeriden birinin şu sözlerini aktarıyor: “Justin en son 2015'te bir albüm çıkardı ve son birkaç yıldır düşük bir profil yakaladı.Bu 'içeriden', Bieber'ın genç pop şarkıcısından yetişkin yıldıza geçişinin sorun olduğunu iddia ediyor: 'Pop kariyeri için gençlik yıllarını verdikten sonra kimse onu suçlayamaz, ancak görünüşe göre popülaritesinin fedakarlığı oldu. yetişkin.' 'Müzik endüstrisi zor bir yer!' sözde kaynak sonuca varıyor. Kaynak bir konuda yanlış değil, müzik endüstrisi zor olabilir ama burada olan bu değil.

Yeni başlayanlar için, Bieber’in son albümü şu adla da bilinir: Değişiklikler , birden fazla ülkede Billboard listelerinde 1 numaradan giriş yaptı, bu nedenle şarkıcı hala büyük ölçüde popüler. Ayrıca Kanada'daki tüm şovlarını sattı. Aslında, burada iş başında olabilecek şey, tamamen Bieber’in kontrolünün ötesinde bir şey: koronavirüs.

Bieber'e yakın olan kendi güvenilir içerden bilgimiz, durumun böyle olduğunu bizimle teyit ediyor. Gibi yıldızlar Mariah Carey ve BTS şovları iptal etti veya erteledi büyük gruplar arasında virüsün yayılma korkusunun ortasında bahar için planlandı. Muhtemelen bu korku müzik endüstrisini kasıp kavuruyor. Yaklaşan James Bond filminin yapımcılarının yaptığı gibi, film endüstrisi bile işleri yeniden değerlendiriyor. serbest bırakılmasını erteledi Nisan ayından Kasım ayına kadar. Eğlence endüstrisinde virüs çok büyük sorunlara neden oluyor.

Açıkçası, yine de bu çıkışa güvenmek imkansız. Ocak ayında Enquirer bir hikaye icat etti Bieber, Lyme hastalığının kariyerine son vermesinden korktu . Sahte makale, Bieber'ın hastalıktan muzdarip olduğunu açıklamasından birkaç gün sonra geldi, ancak hiçbir noktada bunun kariyerine zarar vereceğinden endişelenmedi. Bir ay sonra, Değişiklikler serbest bırakıldı ve turu duyurdu. Açıkça durumu iyi yönetiyor. Dikkat çekmek gerekir ki, tabloid son makalesinde bu önceki iddiaya değinmiyor. Dedikoducu Polis elbette bu hikayeyi çürüttü.

Wer ist Vin Diesel auch verheiratet

Geçen Ağustos, saçma çıkış iddia etti Bieber’in karısı. Hailey Baldwin, onu yataktan atmıştı. çünkü aknesi tarafından 'ürperdi'. Dedikoducu Polis Kötü niyetli, anlamsız hikayedeki hatalı haberciliği nedeniyle gazeteyi alt üst etti. İkili düğün törenlerini sadece bir buçuk ay sonra yaptı ve her bakımdan birlikte çok mutlular.

Kaynaklar

  • Henderson, Cydney. 'Coronavirus: Mariah Carey, daha fazla müzisyen COVID-19 yayılmasının ortasında gösterileri iptal ediyor.' USAToday, 3 Mart 2020.

  • Reyes, Mike. 'Vay canına, Ölmek İçin Zaman Yok, Resmen Geri Çekilmedi.' CinemaBlend, 4 Mart 2020.

    Gwen Stefani ist schwanger mit Blake Sheltons Kind
  • Matis, Griffin. 'Justin Bieber, Lyme Hastalığının Kariyerinin Sona Ermesinden Korkuyor mu?' Dedikoducu Polis, 19 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Hailey Baldwin, Justin Bieber'ı Sivilcelerinden' Süründüğü 'İçin Yatağından Attı mı?' Gossip Cop, 8 Ağustos 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.