Justin Bieber ve selena Gomez Tamamen uydurma bir rapora rağmen 'mola vermediler', ne de Cabo San Lucas'tan döndükten sonra 'patlayıcı bir kavga' yaşamadılar. Hikaye, tarafından izlenen tüm satış noktaları arasında en yanlış ve uydurma makalelerin bulunduğu bir site tarafından üretildi. Dedikoducu Polis Ne olursa olsun, Gomez ve Bieber hala çıkıyorlar.

Tamamen uydurulmuş hikaye geliyor HollywoodLife , HollywoodLies lakabını haklı olarak kazanmıştır. Blog sahte raporuna şöyle yazarak başlıyor: 'Oh hayır! Justin Bieber ve Selena Gomez, Cabo bae-cation'ları için kavga ettikten sonra ara veriyorlar. ' Oradan, sık sık itibarını yitiren çıkış, sözde 'özel' in 'sert Jelena hayranlarının duyması zor' olacağı konusunda uyarıyor, ancak Meksika'da birlikte Yeni Yıl'ı kutladıktan sonra 'çok ciddi' bir kavga yaşadılar. 'Los Angeles'a vardıklarında asfaltta tartışırken görülmüşlerdi,' diye ekliyor site, bazen gerçekleri kontrol etmekten çok kurgu yazmayı tercih ediyor.HollywoodLies daha sonra uydurma gibi görünen bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Sahip oldukları kavga yasaldı ama şu anda tek ihtiyaçları olan şey, birbirlerinden birkaç gün uzakta.' Yanlış bilgilendirilmiş veya sahte kaynak, 'Birbirlerini biraz fazla görmüşler ve ara vermeye ihtiyaçları var' diye devam ediyor, 'Sadece biraz yalnız kalmaya ihtiyaçları var.' Sitenin Gomez ve Bieber hakkındaki sözde 'özel' hikayelerinin çoğu gibi, bu da tam bir yalan.

Justin Theroux und Selena Gomez
Gomez Bieber Ayrılığı

(HollywoodLife)

Kavga olmadı. Ve hiç ara olmadı. Aslında, Salı günü Los Angeles'a geldiler ve Çarşamba günü birlikte çalıştılar. Bu neredeyse “birbirinden birkaç gün uzakta”. Fotoğrafları bile var Özel bir pilates antrenmanından sonra Gomez ve Bieber West Hollywood stüdyosunda Hot Pilates hikayeyi çürütmek için. Yine de Dedikoducu Polis Arka planda HollywoodLife hikayesinin 'sahte haberler' olduğu konusunda bizi temin eden ve bir Bieber kaynağı 'Onlar sadece [küfür] uyduruyor' diye yankılanan bir Gomez içerisinden birisine ulaştı.

HollywoodLies, sözde 'kavga' ettikten sonra çiftin birbirlerine 'ara verdikleri' hakkındaki son yazdığı makaleye yakalanmadan sadece birkaç gün önce, Dedikoducu Polis aynı siteyi bir Gomez'in Bieber'ı 'kocam' olarak adlandırmasıyla ilgili sahte haber. Ve ondan önce, Bieber ve Gomez'in Şükran Günü'nü ve ardından Noel'i birlikte geçirecekleri bir sürü makalede öne sürülen blogu hatırlayacaksınız. Ancak Dedikoducu Polis Kusursuz içerideki kişilere dayalı olarak doğru bir şekilde rapor edildi, webloid yanlış tahmin ettiği için bu tatilleri birlikte paylaşmadılar. Temel olarak, 2017'nin en çürütülmüş çıkışı Gomez ve Bieber hakkında 'ayrıcalıklı' bir fikre sahip olduğunu iddia ediyorsa, gerçekten olup bitenlerin iddialarının tam tersi olma ihtimali yüksektir.

mein 600-Pfund-Leben die Assanti-Brüder

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.