Justin Bieber Son Lyme hastalığı teşhisinin şarkı söyleme kariyerinin sona ermesine neden olabileceğinden korkuyor mu? Bir tabloide göre bu son derece kaba bir söylenti. Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı ve yanlış buldu.

'Şok korkular Lyme hastalığının Bieber’ın kariyerini öldürecektir!' son kopyasını haykırır National Enquirer . Tabloid, Bieber'ın Instagram gönderisini, şarkıcının kendi sözlerini anonim 'içerdekiler' ve 'casuslar' lehine reddetmeden önce açıkladığı Instagram gönderisini kabul ediyor. İsimsiz bahşiş verenlere göre, Bieber, bu durumun kariyerini mahvedeceğinden korkuyor.Kaynaklardan biri çıkışa 'Bunun diğer şarkıcıları nasıl mahvettiğini biliyor ve korkuyor' dedi. The Enquirer ardından ülke yıldızı Kris Kristofferson’un Lyme hastalığının hafıza kaybına yol açtığını açığa çıkardığına işaret ediyor. Ayrıca Shania Twain’in hastalıkla ilgili deneyiminden ve hastalığa yakalandıktan sonra ses tellerini onarmak için boğaz ameliyatı geçirmesi gerektiğinden bahsediyor.

Görünüşe göre tabloid sadece okudu Bieber’in Instagram gönderisinin ilk satırı ya da daha fazlası deneyimini hayranlarına anlattığı yer. Şarkıcı, 'Zor bir kaç yıl oldu' diye yazdı, 'ancak [ben] şu ana kadar tedavi edilemeyen bu hastalığın tedavisine yardımcı olacak doğru tedaviyi alıyorum ve geri döneceğim ve her zamankinden daha iyi olacağım.' Gönderideki yorumlar, 2 Chainz, Chance the Rapper ve Ludacris'in Bieber'a tezahürat yaptığı diğer müzisyenlerin övgü ve cesaretleriyle doludur. 2014 yılında Lyme hastalığı teşhisi konan Kanadalı Avril Lavigne, şarkıcıya da iyi dileklerini ileten bir yorum yaptı.

Wie viele Wayans Brüder und Schwestern gibt es?

Piyasanın iddialarına rağmen Bieber morali bozuk görünüyor. Bıyığıyla ilgili şakalar arasında, hastalık hakkında farkındalığı teşvik eden bir çıkartma ile bir IV damlası aldığını gösteren resimlerini yayınladı. Tabloid iddia etmeye çalışırken Bieber açıkça korkudan felç olmadı.

Bununla birlikte, yıldızın kariyeri hakkında endişelenmesi için hiçbir neden yok. Sadece olma ayrıcalığını kazandı ilk beşe giren ilk sanatçı nın-nin İlan panosu Hot R&B Şarkıları ve Hot Country Şarkıları aynı anda. En yeni single'ı muazzam miktarda çalma ve ilgi görüyor ve sanki tüm dünya bir sonraki albümünü bekliyor gibi görünüyor - bunların hepsi teşhisle halka açıldıktan sonra gerçekleşti.

Gwen Stefani schwanger mit Blake

Tabloid'in işaret ettiği gibi, Justin Bieber sinsi hastalığa yakalanan ilk ünlü değil . Yukarıda bahsedilen Lavigne'ye ek olarak, Alec Baldwin hastalıkla yıl boyunca mücadele etti ve kariyerini tüm zaman boyunca ayakta tuttu. Bella Hadid neredeyse tüm hayatı boyunca buna sahipti ve bugün hala en çok aranan modellerden biri olmaya devam ediyor. Eski Başkan George W. Bush, görevdeyken teşhis kondu ve bu onun görev süresini hiçbir şekilde etkilemedi. Hastalık güçten düşürücü olsa da, kesin bir kariyer sonu değildir. Lyme hastalığı olan insanlar, hastalığa ve tabloid'in korkutma taktiklerine rağmen hala başarılı bir yaşam sürmektedir.

Bir çıkış noktasının, bir yıldızın farkındalık ve anlayışı yayma çabalarını ona karşı bir eğilime çevirmesi aşağılık bir harekettir. Bu, yayının genç şarkıcının sağlık sorunlarından yararlanmaya yönelik ilk girişimi değil. Onu 2018'de göründüğü için çarptı ve yanlış bir şekilde şunu iddia etti: onun nişanı Hailey Baldwin sivilce patlak verdi . Geçen Ağustos, bunu yanlış olarak bildirdi Baldwin, sivilceleri yüzünden Justin Bieber'ı yatağından atmıştı. . Çıkış, şarkıcıyı sağlığı konusunda açık olduğu için utandırmak konusunda çekinmiyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.