Dır-dir Justin Bieber kokuşmasına neden olan tuhaf yeni bir diyette mi? Bu saçma dedikodu, bu hafta bir gazetede yayınlandı. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Takıntılı Justin Kokmuş Diyete Dalıyor!' bu haftaki bir makalenin başlığını haykırıyor Küre . Tabloid, Bieber'ın karısı Hailey Baldwin'i endişelendirecek kadar aşırı 'yoğun' bir zihin ve vücut temizliği başlattığını bildirdi. Bieber 'takıntılı hale geldi', sözde bir 'içeriden' olduğunu iddia ediyor ve 'temizliğine ve kişisel hijyenine askeri bir operasyonmuş gibi davranıyor.' Şüpheli habercisi, Bieber'in 'saatlerce saunada oturup hem zihnini hem de vücudunu kötülüklerden arındırmak için durmadan meditasyon yapacağını, kokulu' tuhaf bitki çayları 'içerek' günlerce lahana turşusu ve pancardan başka hiçbir şey yemeyeceğini 'söyleyerek devam ediyor. bir zaman.'Baldwin'in arınmayı 'apaçık tuhaf bulduğu, ancak Justin dinlemedi ve daha da kötüye gitti' bildirildi. Magazin gazetesi ayrıca Bieber'ın Lyme hastalığıyla şu anki mücadelesi de dahil olmak üzere sağlık mücadelelerini gündeme getiriyor: 'Bir sürü tıbbi şeyle uğraşıyordu' ve şimdi 'ters yöne gitti ve aynı derecede rahatsız edici!' içeriden şüpheli olan biter.

Bu hikaye çok saçma. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan ancak iddiayı 'saçma' olarak reddeden Bieber'e yakın bir kaynakla görüştü. Bu sözüm ona içeriden biri, Bieber’in görünen yeni diyetini ve temizlik ritüellerini ayrıntılı olarak tanımlayabilir, ancak bu rastgele ve tuhaf uygulamalara tam olarak neden katıldığını bile açıklayamaz. Bu, sayfa alanını doldurmak için Bieber’in sağlık sorunlarından yararlanan bir tabloid örneğidir.

Dahası, dedikodu endüstrisi Bieber ve karısı arasında drama icat etmeye bayılırken - her zamanki gibi güçlü görünüyorlar. Sadece iki gün önce, Instagram'da Baldwin'le öpüştüğü bir fotoğrafını paylaştı. 'Karantina ortağım,' Kendisinin ve Baldwin'in koronavirüs salgını sırasında sağlıklı kalmak için geçirdikleri kendi kendine izolasyona atıfta bulunarak.

Bu kadar genç yaşta süperstarlığa kavuştuğundan beri Bieber, magazin dergilerinden gerçekten saçma dedikodulara konu oldu. Dedikoducu Polis bir sürü hata yaptı Bieber’in akıl sağlığı hakkında yanlış hikayeler özellikle. Ve dışarıda sadece tuhaf olan pek çok Bieber teorisi var: Kasım ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB bunu iddia etmek için Bieber kendisinin ve Baldwin'in kriyojenik olarak dondurulmasını istedi böylece 'sonsuza kadar birlikte yaşayabilirler.' Bu Ocak National Enquirer yanlış iddia edildi Bieber kendi ölümüne 'takıntılı' hale gelmişti . Garip yeni diyetiyle birlikte tüm bunlar, Hailey Baldwin'in başa çıkması için gerçekten çok fazla olurdu - ama neyse ki, hiçbiri doğru değil.

Kaynaklar

  • Justin Bieber Instagram'da. 'Karantina ortağım.' 18 Mart 2020.

  • Matis, Griffin. 'Justin Bieber’ın Ruh Sağlığı Hakkındaki Gerçek.' Gossip Cop, 13 Eylül 2019.

  • Broman, Laura. 'Justin Bieber Kendi Ölümüne Takıntılı mı?' Dedikoducu Polis, 29 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Justin Bieber, Sonsuza Kadar Birlikte Yaşayabilmeleri İçin Hailey Baldwin ile Donmuş Olmak İstiyor?' Gossip Cop, 11 Kasım 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

John Cougar Mellencamp und Christie Brinkley