Yaptı Justin Bieber gerçekten teklif etmek Hailey Baldwin bir zamanlar teklif ettiği aynı nişan yüzüğüyle selena Gomez ? Dedikoducu Polis bu iddiayı doğruladı. Kesinlikle yanlıştır.

ist shaq mit hoopz verheiratet

Son sayısında, TAMAM MI! Avustralya 'Hailey Is Living Selena’nın Eski Hayatını' manşetinde duyurdu. Magazin dergisi, kadınlar arasında sırt dövmelerinden Adidas'la yaptıkları işlere kadar birçok karşılaştırma yapmaya çalışıyor. Bunların çoğu oldukça makul ve kanıtlarla desteklense de, en büyük iddianın hiçbir kanıtı yok.Dergi bir Temasta 'içeriden' denen birinin 'Justin bir keresinde Selena'ya aynı yüzükle evlenme teklif etmişti. Hailey, Selena’nın yarım yamalak saniyelerine sahip olduğunu öğrenirse çıldırır. ' Gomez’in iddia edilen tepkisine gelince, aynı derecede anonim bir 'kaynak', TAMAM MI! , 'Selena onu Hailey’nin parmağında görene kadar yüzüğü bir daha düşünmedi.' Ve sağlanan tüm bilgiler bu.

Açıkçası, Bieber'ın sözde Gomez'e evlenme teklif ettiği ya da yüzüğü görevlendirdiği zaman söylenmedi. Gomez'in iddia edilen teklifini nasıl geri çevirdiği ya da o yaptıktan sonra neden önemsiz şeyi sakladığı söylenmedi. Ve Baldwin'e neden aynı mücevherleri verebileceğini iddia ettiği de söylenmedi. Her iki yayın da bu ilgili ayrıntıları bilmiyor gibi görünüyor. Bunun yerine, bu muğlak iddiayı destekleyecek hiçbir şey olmadan atıyorlar.

Aksine, onu çürütecek çok şey var. Gomez'in Bieber'den bir evlilik teklifini geri çevirmesiyle ilgili hiçbir şey bildirmeyen saygın bir çıkışın yanı sıra, Bieber'ın Baldwin'e verdiği yüzüğü tasarlayan kuyumcu Jack Solow, süreci kapsamlı bir şekilde tartışıyor. Ve ifadelerinden anlaşılıyor ki, nişan yüzüğü yenidir ve Baldwin için özel olarak üretilmiştir .

Örneğin Solow, İnsanlar Bieber'in bilinçli olarak 'Hailey’nin güzel şekilli ellerini vurgulayan' bir elmas seçtiği. İşbirliğinin nasıl başladığına gelince, Solow, 'Bir yüzük bulma zamanı geldiğinde, Justin [menajeri Scooter Braun] a sordu ve' Soruyu sormaya hazırım 'dedi ve [Scooter],' İşte Jack'e sorabileceğiniz tek yer. 'Bu röportajdan önce bile, İnsanlar bunu bildirdi Bieber sürpriz teklifi için 'Bahamalar'a uçmadan önce yüzüğü seçti' .

wer gewann Tintenmeister Staffel 2

Solow bir röportajda benzer şekilde 'Entertainment Tonight' demişti, Justin’in ekibi bana, Hailey için Justin’in yüzüğünü yapacak kişinin ben olduğumu haber verdi. Bieber'in kampıyla kurduğu iletişimi ve bitmiş yüzüğe bakmak için süper yıldızla yaptığı oturumu detaylandırdı. Ve E ile başka bir sohbette! İnternet üzerinden, Solow, Bieber'in yüzüğe 18 ayar sarı altını dahil etmek istediğini açıkladı çünkü 'Hailey için önemliydi'. Şarkıcı, sonuçtan açıkça memnun kaldı. Bieber, bir yüzük emojisiyle Twitter'da yayınladı , 'Teşekkürler @solowco.'

Sonuç: TAMAM MI! Avustralya ve Temasta her ikisi de kanıt olmadan, Bieber'in Baldwin'e bir zamanlar Gomez'e teklif ettiği nişan yüzüğünü verdiğini iddia ediyor. Magazin dergilerinin izlenemeyen 'kaynak' ve 'içeriden' alıntılar dışında özel bir detayı yoktur. Ancak Bieber'in kuyumcusu, bu ayın başlarında Bahamalar'a yaptıkları yolculuktan önce yüzüğün Baldwin için özel olarak nasıl tasarlandığını açıkladığı çoklu röportajlarda birincil kaynak olarak kayıtlara geçti. Ve Bieber kendisi de Solow'a açıkça teşekkür etti. İfadelerinden, nişan yüzüğünün yeni olduğu ve Gomez'e yapılan geçmiş tekliflerle hiçbir ilgisi olmadığı açıktır.

Gerçekleri Paylaşın OK! Avustralya Dergisi


Justin Bieber, Selena Gomez'e sunduğu aynı yüzükle Hailey Baldwin'e de evlenme teklif etti. 27 Temmuz 2018 Cuma Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı

Wer ist Lady Gaga verheiratet mit

https://www.sharethefacts.co/share/0f5c1d13-de75-4e93-8758-33abee603fee Touch Magazine'de Gerçekleri Paylaşın


Justin Bieber bir keresinde Selena Gomez'e Hailey Baldwin'e verdiği nişan yüzüğünü teklif etti. 27 Temmuz 2018 Cuma Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/bbf68a34-5447-4db5-87dc-eeb7b4a602a5

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.