Oldu Justin Bieber Hillsong Kilisesi tarafından teklif edilmesi için baskı altında Hailey Baldwin ? Yeni bir tabloid raporu, soruyu yalnızca şu nedenlerle ortaya çıkardığını iddia ediyor: Carl Lentz ve kilisesi. Dedikoducu Polis ancak, hikayeyi çürütebilir.

Son baskısında bir başlık Star 'Justin & Hailey’nin Kutsal Romantizmi: Kilise Neden Bieber'ı Evlenme Teklifine Zorladı!' Dergi, Bieber'ın Baldwin'e kendi iradesiyle evlenme teklif etmediğini, ancak Lentz ve dini örgütü tarafından bir nişan hakkında konuşulduğunu iddia ediyor. 'Kilise liderleri üyeliği artırmaya kararlılar ve Justin'in nişanlanmasından daha iyi tanıtım ne olabilir?' sözde 'içeriden' bir söz olarak aktarılır.Prizin sözde kaynağı, Bieber'ın 'Hillsong sayesinde yüzlerce kadınla birlikte yatıp Hıristiyan bir aile erkeğine dönüştüğünü' iddia ediyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ne yayın ne de sözde ihbarcı, Bieber'ın 'yüzlerce kadınla yatmış olan sarmal bir uyuşturucu bağımlısı' olduğu iddiasını kanıtlamak için herhangi bir kanıt sunmuyor, ne de inancının o olmadan çok önce hayatının güçlü bir parçası olduğunu kabul etmiyorlar. süperstar. 2011'de bile, 16 yaşında, Bieber, Tanrı'ya olan bağlılığını bir Yuvarlanan kaya Kapak hikayesi , onu 'samimi bir Hıristiyan' olarak tanımladı.

Tabloid’in makalesi, Bieber’in bu yılın başlarında Selena Gomez’den ayrılmasının ardından, 'Carl, Justin’i, sadık bir Hillsong üyesi ve bir eş için ideal seçim olduğu Hailey ile tekrar bir araya gelmeye zorladı.' Gazete, Bieber'ı Lentz'e 'kölece itaatkar' olarak nitelendiriyor ve 'öneriyi müjde olarak kabul ettiğini' iddia ediyor. Şimdi Lentz'in 'Hailey ve Justin'in diğer ünlüler ve zengin üyeler için' taahhüt atölyelerine 'liderlik etmesi ve tabii ki karı Hillsong ile paylaşması fikrine sahip olduğu' iddia ediliyor. Şüpheli ispiyoncu, 'Carl olmasaydı bu nişan olmazdı.'

Bu iddialarla ilgili iki önemli sorun var: Bieber artık Hillsong'da pek ibadet etmiyor ve o ve Lentz artık yakın değiller. TMZ'nin geçen hafta bildirdiği gibi, Bieber ve Lentz arasında anlaşmazlık yaşandı bir süre önce. Avustralya'da papazın çekilen videosunda bu, Bieber’in nişanına dair hiçbir düşüncesi olmadığını söylediği ve haberlerden memnun olup olmadığı sorulduğunda formalite icabı “emin” verdiği videoda açıktı.

Bu günlerde Bieber, eskiden Şehir Kilisesi olarak bilinen Churchome aracılığıyla ayinlere en sık katılıyor. Papazı Judah Smith'in yaşadığı yer burasıdır. Bieber ve Baldwin az önce kilisenin Washington merkezini ziyaret ettiler geçen ay. Ve geçen yıl birçok kez Bieber, kilisenin ayinlerin düzenlendiği Saban Tiyatrosu'ndan ayrılırken görüldü. Los Angeles'ta. Star bunların hiçbirine değinmeyerek, cehaletini ve bu hikayenin yanlışlığını kanıtlıyor.

Ve süre Bieber Instagram gönderisinde İsa'dan bahsetti nişan hakkında, Baldwin'e olan haraçının tamamı, üçüncü bir tarafın baskısı değil, aşktan teklif ettiğini açıkça ortaya koyuyor. Aslında, nişan sırf Hillsong yüzünden olsaydı, artık ilgisi bile olmayan bir kilise olsaydı, modele sevgi dolu bir mesaj göndermesine hiç gerek yoktu. Görünüşe göre tabloid çiftin geçit törenine yağmur yağdırmaya çalışıyor, ancak gerçekler bunu desteklemiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.