Justin Bieber tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen “intihar nöbeti” nde değil. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Bu doğru değil.

Bu ayın başlarında şarkıcının depresyon tedavisi gördüğü bildirildi. Haberler ilham verdi Star Bieber'in intihara meyilli olduğuna dair sahte bir hikaye uydurmak için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Justin şu anda bıçak ağzında. Yardım alıyor ama işe yaramıyor gibi görünüyor. Yemek yemeyi bıraktı, her zaman uyuyor ve tek başına olmak istiyor. Yaşama iradesini kaybetmiş görünüyor. 'Sözde kaynak ayrıca Bieber'ın depresyonunun sağlığına büyük bir zarar verdiğini, kilosunun 130 pound'a düştüğünü ve cildinin 'gençken hiç olmadığı kadar fazla' patladığını iddia ediyor. Şüpheli habercisi, pop yıldızının karısı Hailey Baldwin'in ona 'şeytanlarını yenmesine' yardım etmeye çalıştığını, ancak sürekli 'ruh hali değişimleri ve gözyaşları' engellemeye başladığını söylemeye devam ediyor.

Derginin sansasyonelleştirilmiş raporu tamamen yanlış. Star Bieber'in akıl sağlığı sorunları için yardım aradığı haberinden yararlanmak. Ancak intihara meyilli olduğu fikri tamamen yanlıştır. Kayıtta konuşamayan Bieber'a yakın bir kaynak, yakın çevresinden hiç kimsenin kendisine zarar vermesinden endişe duymadığına dair güvence verdi. Şarkıcının intihara meyilli olmadığı ve aksi takdirde iddianın 'tamamen yanlış' olduğu söylendi.

wurde Kelly Clarkson von der Stimme abgefeuert

Bunlara ek olarak, Bieber Salı günü New York'ta görüldü papazı Carl Lentz ile bir gezintiye çıkıyor. Şarkıcının gezi sırasında yüzünde bir gülümseme vardı. O günün ilerleyen saatlerinde Bieber ve karısı birlikte bir spaya gittiler. Müzisyenin sadece “tek başına olmak istediği” ve “yaşama iradesini yitirdiği” fikri temelsizdir.

Ayrıca dedikodu medyasının şarkıcının kişisel hayatı hakkında çok az fikir sahibi olduğu da belirtilmeye değer. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş yayını, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Bieber ve Baldwin boşanıyorlardı çünkü hala Selena Gomez'e aşık. Bu son makale bu sahte senaryodan hiç bahsetmiyor.

Eylül ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Diğer kardeş satış noktası, Temasta , bunu yanlış bildirmek için Baldwin, Bieber'ın bebeğine hamileydi . Açıkça durum böyle değildi, ama en azından bu makale, onu almak yerine dünyaya hayat getirmek hakkındaydı. Doğru olmamasına ek olarak, bu son makale gereksiz yere hastalıklı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.