Justin Bieber gülmekten yakalanmadı Haftasonu sözde gölgeleme selena Gomez spekülatif ve sansasyonel bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis Hiçbir önemli kanıtı olmayan bu saçma ve gerçek dışı hikayeyi yerle bir edebilir. Neler olduğunu açıklamamıza izin verin.

Cuma gününde, The Weeknd, birçok kişinin Gomez'e atıfta bulunduğu tahmin edilen yeni bir albüm yayınladı. , özellikle 'Call Out My Name' şarkısında. Onun böbrek vericisi olmayı teklif ettiğini öne süren bazı sözlere ek olarak, bazılarının, ayrılmalarından kısa bir süre sonra Bieber ile yeniden bir araya gelmesinden bahsettiğine inandığı sözler de var: 'Hiçbir şey hissetmediğimi söyledim / bebeğim ama yalan söyledim / neredeyse hayatın için kendimden bir parça kestim / Sanırım ben sadece başka bir mola verdim / 'Sen kararını verene kadar.' Elbette The Weeknd, en son müziğine kimin ilham verdiğini açıklamadı ve Gomez bunun kışkırttığı çevrimiçi tartışma hakkında yorum yapmadı.Fakat HollywoodLife okuyucuların Bieber'in tepki verdiğine inanmasını istiyor. 'Justin Bieber, Hafta Sonu Gölgelerinden Sonra Histerik Şekilde Güldüğünü Görüntüledi Selena Gomez: Tesadüf?' site gülünç bir şekilde manşetle soruyor. Eşlik eden parça, 'Görünüşe göre birisi The Weeknd’in Selena Gomez diss parçasından bir tekme almış!' Blog, Bieber'ın 'aynı gün histerik bir şekilde güldüğünü fark ettiğinden' The Weeknd’in albümü düştüğü için, '' Call Out My Name 'şarkısını duyup duymadığını merak ettikten sonra yardım edemedik.

Web sitesinde 'Belki JB bunu eğlenceli buluyor' diyor. Fakat böyle bir teoriyi destekleyen kanıtlar nelerdir? Prizde yaklaşık olarak hiç yok. Bieber gerçekten de paparazziler tarafından gülürken fotoğraflandı Cuma günü Los Angeles'ta bir arkadaşıyla yürürken. Ama takma adıyla HollywoodLies, arkadaşlarının neden bahsettiğini bilmiyor. Aslında, çevrimiçi yayın şunu kabul ediyor: 'Elbette bilmiyoruz kesinlikle 'Asla Asla Deme' şarkıcısının güldüğü şeye ama tüm bunların zamanlaması çok ironik. '

Ancak bunların hiçbirinde 'ironik' yok. Bieber gülürken görüldü, kendisi ve çoğu insan muhtemelen her gün yaptığı bir şey. Görünen kıkırdama vakasını The Weeknd'in aynı gün piyasaya çıktığı bir şarkıya bağlayan siteyi haklı çıkaracak hiçbir şey kesinlikle yok. HollywoodLies, gözlem için herhangi bir bağlam bile sağlamaz, bu da blogun kanıtlanmamış sonuca atlamadan önce herhangi bir araştırma yapma zahmetine girmediğini gösterir.

Bieber'in paparazzi videosunda görüldüğü gibi Bu, onun gülme resmi ile aynı zamanlarda çekilmişti, o ve arkadaşı SoulCycle'dan ayrıldılar, sokakta bir hayranı selamladılar, biraz at oyunu yaptıkları bir kafeye gittiler ve sonunda içeri girmeden önce başka bir sokak karşılaşması yaşadılar. arabası ve kalkıyor. Görüntüler boyunca Bieber gülümserken görülüyor ve gülüyor. Ama bir şekilde tüm bunların The Weeknd’in yeni müziğiyle bir ilgisi var? Bu hiç mantıklı değil.

Ayrıca, Bieber'ın The Weekend'in karşılıklı aşk ilgisini görmezden gelmesiyle eğleneceğini iddia etmenin de bir anlamı yok. Web sitesi sadece 10 gün önce ısrar etti Bieber, Gomez dışında zaman geçirdiği için 'çıldırıyordu' 'sürekli beyninde' olduğu iddia edilen kişi. Eğer durum buysa, ona saldırdığı iddia edilen yeni bir şarkının olmasını neden komik bulsun? O uzun hikayeye bakıyorum, Dedikoducu Polis HollywoodLies'ın Gomez'in Avustralya'dan Los Angeles'a döndüğünde 'şarap ve yemek' planları olduğunu iddia ettiği de hatırlatıldı.

Şey, o günlerdir California'ya geri döndü, ancak ikisi bir araya gelmemişlerdi. Açıkçası, priz ne hakkında konuştuğunu bilmiyordu. Ve o zaman iddia edildiği gibi gerçekten bir 'kaynağı' olsaydı, çiftin buluşması konusunda yanlış olmazdı ve yayın, Bieber'in gerçekten Gomez hakkında gülüp gülmediğini öğrenmek için şimdi ulaşabilirdi. ve aptalca inandığı gibi The Weeknd.

HollywoodLies'in yoktan bir şey çıkardığına dair daha fazla kanıt için, karşılaştır ve karşılaştır. Sadece jared Bieber'in güldüğü aynı paparazzi fotoğrafı hakkında yazdı. 'Justin Bieber Rocks Plaid Hoodie for Coffee Run With Friend' başlığıyla, gönderi 'tamamen gülümsüyor' ve 'arkadaşıyla dışarıdayken harika bir ruh hali içindeymiş gibi görünüyor.' Ayrıca, 'sokakta onu tanıyan genç bir hayranıyla fotoğraf çekmeyi ve sohbet etmeyi de bıraktı'.

Müstehcen hiçbir şey tarif edilmiyor çünkü müstehcen hiçbir şey olmadı. En önemlisi, Gomez ve The Weeknd'den bahsedilmedi bile. Ama HollywoodLies, görünüşe göre düz haberler yerine sahte haberler vermeyi tercih ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.