Justin Bieber saçma bir rapora rağmen 'kelleşmiyor'. Dedikoducu Polis şarkıcının 'erkek tipi kellik' sorunu yaşadığını iddia eden bir raporu düzeltebilir. Bize bunun 'yanlış' olduğu söylendi.

Pazar günü yayınlanan bir makalede, MediaTakeOut bir başlıkta, 'ŞOK RESİMLERİ: Pop Şarkıcısı JUSTIN BIEBER BALD oluyor ... Ona Bak ... O Sadece 23 Yaşında.' Eşlik eden makalede, çıkış, Bieber'in farklı saç stillerine sahip birkaç yan yana fotoğrafını yayınlıyor ve bu, üs dışı öncülünü desteklemek için kanıt olarak kullanmaya çalışıyor. Güvenilmez site, 'Bieber saçları dışında dünyadaki her şeye sahip' diyor ve ekliyor: 'Yeni fotoğraflar 23 yaşındaki pop hissinin ERKEK DESEN BALDNES'inden muzdarip olduğunu gösteriyor.'Merakla, MediaFakeOut'un kanıt olarak sunduğu 'yeni resimler' aslında saçlarının daha kısa olduğu Temmuz ayından. Ek olarak, web sitesinin iddiasını destekleyecek hiçbir kaynağı yoktur. Sadece dört aylık görüntülere dayanarak bir karar vermek ve bunu gerçek olarak ilan etmek. Ancak, kuruluşun iddiasına rağmen, Bieber 'kelleşmiyor' ya da 'erkek tipi kellikten' muzdarip değil.

Update auf Brad Pitt & Angelina Jolie

Aslında, uzunluğuna ve stiline bakılmaksızın hala tam bir saça sahip olduğu açıktır. selfie Bieber Instagram'da paylaştı sadece 24 saat önce. Yine de Dedikoducu Polis Ortak bir arkadaşımız ve Bieber ile görüştük, bize arka planda MTO'nun tüm hikayesinin 'yanlış' olduğunu anlattı. Sitenin başlığı, okuyucuları Bieber'ın saçını kaybettiğine inandırmak için tasarlanmış bir tıklama tuzağı gibi görünüyor. Ama bu kel yüzlü bir yalandan başka bir şey değil.

Was ist mit Blake und Miranda passiert?

Bu, bir ünlünün saçını kaybettiğini yanlış bir şekilde iddia ettiği için MediaFakeOut'u ilk kez düzeltmiyor. Garip bir şekilde, prizin yıldızların kelleştiği iddia edilen garip bir takıntısı var. Örneğin 2015'te, Dedikoducu Polis Rihanna'nın kel olduğunu yanlış bir şekilde iddia ettiği için web sitesini çağırdı. Ve bu saçma makaleden kısa bir süre önce, Kim Kardashian'ın saçını kaybettiğini yanlış bir şekilde iddia eden başka bir MTO hikayesini çürütmüştük. Bu hikayelere çok benzeyen, Bieber'in kelleşmesiyle ilgili bu son hikaye, gerçek departmanında benzer şekilde zayıf.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.