Justin Bieber bir habere rağmen Beverly Hills'te kiralamak yasak değil. Hikaye, süperstarın kimse ona kiralamak istemediği için yaşayacak bir yer bulamadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak iddiaların doğru olmadığı söylendi.

İddialar, New York Post 'Beverly Hills sakinleri Justin Bieber'ı dışarıda tutmak istiyor.' Gazeteye göre, 'münhasır bölgedeki ev sahiplerinden hiçbiri, malikaneleri çöpe atma konusundaki ününden dolayı onu istemiyor.' Ve yerel bir otelde kalıyordu tabloid, 'Bölgede kiralık bir malikane bulamadığı için' diyor. Sözde 'Hollywood emlak kaynağı', 'Justin büyük bir mülk kiralamak istiyor, ancak kiralık olan büyük Beverly Hills mülklerinin sahiplerinin çoğu, kimsenin kiralamaması gerektiği konusunda hemfikir olmak için bir araya geldiler. Justin'e. '



Prizin sözde kaynağı, 'O ve çevresi, kiralık evlerini çöpe atma ve ardından onarımlar için ödeme yapma konusunda zor olma konusunda bir üne sahip,' diyor. Makale, Bieber'in bir komşusuyla çatışma yaşadığı ve rezil bir şekilde 'Yumurta kapısı' olarak anılan 2014 olayı gibi şarkıcının yanlış davranışıyla ilgili iddialarla doludur. Gazete ayrıca Bieber'ın daha önce kiraladığı 2015 konutundaki vandalizme işaret ediyor ve hasar meydana geldiği sırada artık kiracı olmadığını açıkça belirtmiyor. Hikaye, Bieber'ın son iki yıldır konutla ilgili herhangi bir sorun yaşamadığını da kabul etmiyor.

Süperstar olaysız bir yaşam sürüyorsa, ev sahiplerinin genç günlerinden kalma sorunlara dayanarak ona kiralama yapmaya aktif bir şekilde karşı kampanya yürütmesi pek mantıklı değil. Yine de bazı lemmingler bu dönüşü çoktan aldı ve hatta daha da ileri götürdü. Wendy Williams, sitesinde aslında 'Justin Bieber Evsiz' ilan ediyor. Ayrıca Salı günkü talk şovunda konuyu tartıştı ve bu süreçte onu kötü konuştu. Çıkışlar arasında değişen Vanity Fuarı için Günlük posta ayrıca iddiaları geri çekiyor. Hala Dedikoducu Polis Bir Bieber sırdaşı tarafından tartışmaların oldukça basit bir şekilde 'saçmalık' olduğu söylendi.

Otellerde saklanmayı seçiyor, ancak bu kararın bir tür kira yasağıyla hiçbir ilgisi olmadığından emin olabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki New York Post oyuncu hakkında yanlış anlatılar yayma geçmişine sahiptir. Geçen yıl, Dedikoducu Polis hakkında çılgın bir hikaye patlatmak Bieber bir erkekle seks sahnesi yapmayı reddediyor . Ve Ocak ayında, magazin gazetesi haksız yere suçlandı Hasta bir köpeği terk eden bieber . Bu gerçek olmayan makalelerin hepsinin yıldızı kötü göstermek için tasarlanması ne tuhaf.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.