Justin Bieber ve Kourtney Kardashian bir yıl önce bir iddiaya rağmen kaçarken hiç birlikte yaşamadı. 365 gün geçti ve zaman gösterdi Dedikoducu Polis gerçek olmayan hikayeyi ifşa etmek haklıydı. Şarkıcı ve realite yıldızı hiçbir zaman o kadar ciddi değildi ve söz konusu rapor ciddi şekilde yanlıştı.

Yanlış makale geldi Radar Çevrimiçi Bieber ve Kardashian'ın “birlikte yaşadıkları” ve “evcilik oynadıkları” noktaya kadar “ısınmaya” devam ettiği iddia edilen web sitesi. Sözde bir 'kaynak', 'Tamamen ayrılmazlar ve insanlar bunun gerçek olup olmadığını merak etmeye başlıyor.' Aynı sözde muhbir, çiftin birbirlerinin evlerinde sakladıkları 'eşleşen diş fırçalarına' sahip olduklarını iddia etti.Blog, Bieber'in 'Amaçlı Dünya Turu' ile meşgul olduğunu kabul etti, ancak iddia edilen habercisi, 'Aynı şehirdeyken, dışarı çıktıklarında genellikle evinde kalacak, yoksa onun evinde olacak . ' Aslında web sitesi, Kardashian’ın Scott Disick'li küçük çocuklarının bile 'Bieber'ın etrafta olmasının sıradan bir olay haline geldiğini' fark ettiğini iddia etti.

Ancak bu iddiaların aksine, Bieber ve Kardashian birlikte yaşamıyorlardı . O zamanlar, Dedikoducu Polis hatta kayıtla ilgili yorum yapma yetkisi olmayan içeriden biri tarafından bu anlatının 'saçma' olduğu söylendi. Doğru olsa da Bieber ve Kardashian bir süre takılıyorlardı , 2015'ten başlayarak ve gelecek yıl boyunca aralıklarla devam eden, hiçbir zaman bir evi paylaşmalarını sağlayacak türden kararlı bir ilişki içinde değildiler. Bieber, Kardashian ailesinin uzun süredir aile arkadaşıydı. , bu onların bağlarını güçlendirmeye yardımcı oldu, ancak buluşmaları her zaman nedensel bir eğlenceydi, uzun vadeli bir romantizmin kaynağı değil.

Bu günlerde Bieber’in odak noktası Selena Gomez iken Kardashian, Younes Bendjima ile çıkıyor . İlk kez 2016 yılının Ekim ayında tanışmış olsalar da, 2017 yılının Mayıs ayında romantizmiyle halka açıldı ve o zamandan beri birbirlerinin yanındalar. Açıkça, Bieber ve Kardashian geçen yıl aslında hiç ısınmamıştı.

Niall Horan aus Selena Gomez

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, RadarOnline, her iki aşk hayatıyla ilgili haber yapmak söz konusu olduğunda saygın bir kaynak olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Temmuz'da, çıkış, Kardashian ve Bendjima'nın yanlış bir şekilde ayrıldığını iddia etti ve ardından bu yılın başlarında, çevrimiçi yayın yanlış bir şekilde evlenmeyi planladıklarını iddia etti. Ve Aralık ayında site, Bieber'ın Noel'de Gomez'e evlenme teklif edeceğini iddia ettiğinde neden bahsettiğini bilmiyordu. Bieber ve Kardashian'ın asla birlikte yaşamadığı gibi, asla bir bölünme, asla kaçma ve asla bir teklif olmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.