Justin Bieber Selena Gomez’in arkadaşlığını kıskanmıyor Timothee Chalamet , bu haftanın gazetelerinden birinde yayınlanan uydurma bir habere rağmen. Dedikoducu Polis sahte iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Gomez ve Chalamet, Woody Allen’ın yakında çıkacak olan filminde aşk ilgilerini canlandırırken başarılı oldular. New York'ta Yağmurlu Bir Gün ve çekim tamamlandığından beri iletişim halinde kaldı. Bazen, Gomez ve Chalamet, takılırken birlikte Instagram Canlı videoları bile kaydeder, ancak ilişkileri tamamen platoniktir. Ancak bu durmadı TAMAM MI! Avustralya Bieber'in kız arkadaşının aktörle vakit geçirmesinden dolayı üzüldüğünü yanlış bir şekilde iddia etmekten.'Selena ve Timothee Driving Justin Crazy' derginin son sayısında bir manşet okuyor. Ekteki makale, içeriden bir kişinin Chalamet ile olan arkadaşlığı konusunda 'Selena ve Justin durmadan tartışıyorlar' dediği sözlerini aktarıyor. Sözde kaynak ekliyor: 'Justin, Timothee ve Selena’nın setteki kimyasının gerçek hayata dönüşebileceğinden endişeleniyor ... En yakın arkadaşları ayrılmanın eşiğinde olduklarını söylüyor.'

Fakat Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla kontrol edilen, arka planda Chalamet'in çiftin arasına girdiği yönündeki temelsiz iddiayı düşürdü. Aslında, Gomez, Bieber'a tezahürat yaparken görüldü Çarşamba günü bir hokey maçında oynadıktan sonra ikisi birlikte kiliseye katıldı. Açıkçası, kuruluşun aksi yöndeki iddiasına rağmen, çift şu anda bir bölünmeye doğru yönelmiyor. Ve bir gün tekrar ayrılırlarsa, bunun Chalamet'le hiçbir ilgisi olmayacak, tıpkı ilk 10 bölünmelerinin aktörle hiçbir ilgisi olmadığı gibi.

Belirtilmelidir, TAMAM MI! Avustralya Bieber ve Gomez’in ilişkisi söz konusu olduğunda anlatılarını düzgün tutamıyor. Güvenilir olmayan tabloid Aralık ayında yanlışlıkla ikisinin 2018'in başlarında Barbados'ta gizli bir düğün planladıklarını bildirdi. 2018'in başları ve Barbados'ta veya başka bir yerde Gomez-Bieber düğünü yoktu.

Bu aynı zamanda derginin ikiliyi varolmayan bir aşk üçgenine atmaya çalıştığı ilk şey değil. Dedikoducu Polis Geçenlerde, Gomez'in Kourtney Kardashian'ı erkek arkadaşından uzak durması için uyardığını iddia ettiği için yayını bozdu. Bieber'ın Gomez’in Chalamet ile olan arkadaşlığını kıskandığını iddia eden son makale, daha çok sıklıkla gözden düşürülen tabloidden yalanlar.

Wer schließt sich der Ansicht an?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.