Justin Bieber ve Hailey Baldwin’in magazinlere inanılacaksa, evlilik neredeyse her zaman çökme tehlikesi altındadır. Boşanmalarının söylentileri yıllar boyunca magazin dergilerini doldurdu. Dedikoducu Polis bu hikayeleri o kadar çok bozdu ki, en tuhaf hikayeleri bir araya getirip doğru kararı verip vermediğimizi yeniden gözden geçirmeyi başardık.

Sahte Tabloid Hikayeleri Hemen Başladı

Bieber ve Baldwin’in mahkeme düğününden sadece iki ay sonra, Yaşam tarzı bildirildi yeni evliler zaten boşanmaya gidiyordu . Çıkış yapan bir kaynağa göre, Bieber ve Baldwin büyük bir hata yapmış olabileceklerinin farkında. ' Bahşişçi, 'Yaşlanıncaya kadar beklemeliydiler' diye ekledi. şüpheli kaynak, bu nedenle ikisinin 'bu kez boşanmak için yargıç önüne çıktığını' vurguladı.



Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozmak için anonim bir kaynağa güvenmedi. Bunun yerine, çiftin birbirlerine açıkça sevgi gösterdikleri Instagram'larına döndük. Bieber özellikle karısına düşkündü. gibi başlıklar ile , 'Karım harika.' O da fotoğraflara yorum yaptı Baldwin, modelin yaptığı bir fotoğraf çekimine yanıt olarak 'beni açıyorsun' yazarak paylaştı. Bu, bize çok aşık bir adama benziyor, bu da nihayetinde bu hikayenin sahte derecesini kazanmasını sağladı.

Justin Bieber, Selena Gomez ile Gerçekten Buluştu mu?

Şubat 2019'da, TAMAM MI! çiftin olduğunu iddia etti Bieber'ın eski Selena Gomez'le gizlice buluşması 'yakalandığı' için yalnızca 139 gün sonra boşanma . Baldwin, Gomez'e 'sürünerek geri döndüğünü' keşfettikten sonra 'Justin'le olan evliliğinin fişini çekmeye' karar veren kişiydi. Sözde bir kaynak, satış noktasına Bieber'ın, Gomez'e 'her zaman onu seveceğini' söylediği bir 'ortak arkadaşının evinde' eski ve tekrar tekrar kız arkadaşıyla gizlice buluştuğunu söyledi. evlilik büyük bir hataydı. ' Gizli toplantının haberi, bir şekilde ona 'öfkeli' olan Baldwin'e geri döndü. 'Hailey çok sinirliydi ve nihayetinde evliliğinden çıkmak istediğine karar verdi,' dedi 'içerden'.

Anonim kaynaklar her zaman için kırmızı bir bayraktır. Dedikoducu Polis ve bu sözde kaynak bir geçit törenine liderlik edecek kadar kırmızı bayrakla geliyor. Bu sözde 'içeriden' hem Gomez'le gizli buluşma hem de Baldwin'in tepkisi hakkında nasıl bilgi sahibi olabilir? Bu anonim kaynağa, sözde özel konuşmalarla ilgili inanılmaz miktarda içgörü ile güvenmek yerine, Dedikoducu Polis Bieber temsilcisine ulaştı. Onun adına konuşma yetkisine sahip sözcüsü, kayıtta bize hikayenin 'tamamen saçma' olduğunu söyledi.

Tabloids, Hailey Baldwin'in Yeterli Olduğunu İddia Etti

Sadece bir ay sonra, Ayna bunu bildirdi Hailey Baldwin, Justin Bieber ile evlendikten sadece altı ay sonra boşanma avukatlarını aramıştı . Gazeteci, Baldwin'in 'neden birlikte hayatlarının tadını çıkaramayacaklarını anlamadığını' iddia etti, bu yüzden onu terk etmeye karar vermesi durumunda 'sadece hazırlıklı olmak için' avukatlara danıştı. Görünüşte sahte bir kaynak çıkışa, 'Mücadele ederken ona boşanma evraklarını sunmak istemiyor, ama aynı zamanda kendine de bakması gerekiyor,' dedi. Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı.

İnsanlar çok daha güvenilir ve güvenilir bir kaynak olarak, Bieber 'Los Angeles'ta birkaç gün geçirmekten mutlu görünüyor' Baldwin, sorunlu evliliklerine dair söylentileri bizzat yalanladı. bir Instagram hikayesi , 'İnternet milletinde okuduklarınıza inanmayın' yazıyor ve 'yalan haberler' ekliyor. Şarkıcı zihinsel sağlık sorunları ile mücadele ediyor olsa da Baldwin sadakatle onun yanında durdu, Dedikoducu Polis bulundu.

Baldwin Kariyerini Bekletmedi

Bu yılın başlarında, Star iddia edildi Baldwin, Bieber'dan boşanmanın eşiğindeydi . Çıkış, evliliğin 'kırılma noktasında' olduğunu iddia etti. Sözde 'kaynak' dergiye, 'Hailey çok çabalıyor, ancak son birkaç ayda daha da kötüye gitmiş görünen Justin'in depresyonuyla çetin bir mücadele.' 'Arkadaşları, Hailey'nin kendisini terk etmeye bile karar verebileceği kadar stresli ve boğulmuş hissetmesinden endişeleniyor.' Kaynak, Bieber 'kalbi kırık' olmaktan çok daha fazlası olacak, Baldwin’in ayrılmasıyla 'harap olacak' diye devam etti.

Çıkış ayrıca Baldwin'in kocasına bakmak için kariyerini ve sosyal hayatını askıya aldığını iddia etti, bu da işleri daha da kötüleştiriyordu. “Evlenmeden önce, Kendall Jenner, Gigi ve Bella Hadid gibi moda arkadaşlarıyla parti yaparak dünyayı dolaşıyordu. Şimdi hepsi çaresiz bir ev hanımı haline gelirken onsuz yüksek hayatı yaşıyorlar. ' Aynı kaynak, Baldwin'in hiçbir kanıt sunmasa da, 'şüphesiz kocasının yanında kalmak için iş tekliflerini geri çevirdiğini' iddia etti.

İronik bir şekilde, modelin Instagram sayfasına basit bir bakış, Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi çürütmek için. Baldwin’in sadece birkaç sıra yukarısında Vogue'lar Hong Kong baskısı kapak oturdu çiftin dudaklarını kilitleyen fotoğrafı Yeni Yılda. Başlıkta 'Lütfen 80 yaşımdayken bile Yeni Yıl öpücüğüm olun!' Yazıyordu. Bu iki şeyi kanıtladı Dedikoducu Polis : Baldwin evliyken kesinlikle çalışmak için mücadele etmiyordu ve kocasından çok mutluydu.

Baldwin hamile değildi ve Bieber asla ondan çıkmadı

Geçen yıl, TAMAM MI! hatta iddia edildi Justin Bieber 'hamile' Hailey Baldwin'i terk etmişti . Bieber karısını terk etmemekle kalmadı, Baldwin hamile bile değildi. Dedikoducu Polis Bieber temsilcisine ulaştıktan sonra söylentiyi kolayca çürüttü ve bize, 'Bu şimdiye kadar okuduğum en saçma şey ve bu makaleyi okuyan herkes hayatında o zamanı sormalı TAMAM MI! geri harcandı. '

Gerçek şu ki, ayrılan ünlü çiftlerin haberleri dergi satıyor. Magazin dergileri bu gerçeğin çok farkındalar, bu yüzden bu belirli çifti sürekli olarak neredeyse haftalık olarak ayırmaya çalışıyorlar, ancak bu doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.