Justin Bieber ve Hailey Baldwin bir rapora rağmen 'evlilikten bahsetmiyorlar'. Bu hikaye aynı zamanda, süperstarın modelle bir bebek sahibi olmak istediğini iddia ediyor. Ancak Dedikoducu Polis zaten onayladı, resmi bir çift bile değiller.

Wer ist Jennifer Anniston aus

'Justin Wedding Shocker: I'm Marrying Hailey,' yazısının yeni sayısında bir manşet yazıyor. Touc bölgesinde h . Tabii ki, Bieber asla böyle bir yorum yapmadı. Yine de, tabloid şöyle diyor: 'Kendinizi hazırlayın, Beliebers - Justin Bieber, Hailey Baldwin ile evleniyor!' PDA'yı gösteren çiftin fotoğrafının çekilmesinin ardından dergi, sözde bir 'içeriden' alıntı yaparak, 'Sonunda, bir partnerden istediği şeyin Hailey olduğu ortaya çıktı.'Şimdi 'yerleşmek söz konusu olduğunda', iddia edilen Bieber 'hiç vakit kaybetmiyor.' Sözde kaynağa göre, 'Tek bahsettiği evlenmek ve çocuk sahibi olmak.' Prizin iddia edilen habercisi, Baldwin'in 'bebeğine sahip olmayı çok seveceğini' ve hatta 'onu herkesten daha iyi anladığını' iddia ediyor. Peki ya Bieber'ın bu yılın başlarında tekrar bir araya geldiği Selena Gomez ne olacak? Şüpheli 'içeriden biri', onu 'uzak bir anı' olarak kabul ediyor ve 'Justin, Hailey'yi seviyor' diyor.

Bieber yıllar boyunca bir gün koca ve baba olmayı istemekle ilgili birçok kez konuşmuş olsa da, bu hikayenin tamamen Baldwin'le nasıl 'evlendiğiyle' ilgili olduğunu, ancak aslında düğümü bağlayan yıldızlarla ilgili kesinlikle hiçbir ayrıntı içermediğini anlatıyor. Ne zaman evleniyorlar? Düğünler nerede yapılacak? Baldwin modellik kariyeri etrafında bir hamilelik mi planlıyor? Bu önemli bilgilerin hiçbiri sağlanmamıştır. Ayrıca, aynı yayının Bieber ve Gomez'in 'gizli bir düğünde' evlendiklerini iddia ettiği 2016 tarihli bir hikayeden bahsedilmedi.

Bieber sadece 24 yaşında olabilir, ancak magazin dergisinin aslında onunla evlenmeye çalıştığı uzun bir geçmişi var. Yine de, iddiaları erken ve yanlış. Geçen hafta, İnsanlar hakkında bir makalede bildirildi Bieber ve Baldwin birlikte dışarı çıkıyor 'bir ilişki içinde değiller', ancak sadece 'birbirlerinin şirketlerinden zevk alan iki bekar insan' olduklarını. Ayrıca 'kimseyle ciddi bir şekilde çıkmadığı' da vurgulandı. Baldwin ile PDA, aksi takdirde kanıt olarak yanlış anlaşılmamalıdır.

Aslında, sadece bir gün önce, E! Çevrimiçi bütün bir rapor hazırladı Bieber ve Baldwin’in ilişki durumunu keşfetmek , 'mutlu bir şekilde kız arkadaşı olacağı' halde 'etiketinin' olmadığını açıklıyor. Diğer bir deyişle, dinamikleri gündeliktir. Ve Bieber'in kız arkadaşı bile olmayan biriyle evlenmek için acele ettiği fikri saçmadır. Düşündüğünüzde daha da gülünç hale geliyor Temasta Sicili.

Tom Selleck erste Frau Foto

Üstelik bu hikaye 'hiç vakit kaybetmemek' ve sunağa koşmakla ilgili iken, Bieber 2016'da açıkladı GQ Kapak hikayesi neden o olmaz onunla işleri aceleye getirmek istiyorum. Ya Hailey evleneceğim kız olursa, değil mi? Bir şeye acele edersem, ona zarar verirsem, her zaman zarar görür. Böyle yaraları onarmak gerçekten çok zor 'dedi. O röportajda bile Baldwin'in 'öptüğü bir arkadaş' olduğunu kabul etti.

Bu noktada, duruşunun değiştiğine dair hiçbir kanıt yok. Bieber ve Baldwin’in PDA’nın ciddi bir ilişkiye dönüşmesi tamamen mümkündür. Ama henüz orada değiller ve kesinlikle yakın zamanda evlenmeyecek ve çocuk sahibi olmayacaklar.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.