Yeni bir rapor iddia ediyor Justin Bieber ve Hailey Baldwin annesiyle yaşıyor ve modelin 'sinirlerini' bozuyor. Ancak hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis birkaç kaynak tarafından söylendiğine göre Pattie Mallette ünlü oğlu ve yeni evli karısının yanına taşınmadı.

'Den yeni bir makaleye göre TAMAM MI! 'Justin & Haliey: Three’s A Crowd' başlıklı, Baldwin ve Bieber için 'balayı sona erdi' çünkü annesi artık onlarla dalga geçiyor. Gazeteci, içgörüsü varmış gibi davranmak için, Baldwin'in 'misafirperver olmak için elinden gelenin en iyisini yaptığını' savunan bir 'kaynağa' sahip olduğunu iddia ediyor, ancak Mallette'in sürekli varlığı 'sinirlerini' bozuyor. Derginin sözde içeriden biri, satış noktasının adını yanlış yazan Mallette'in 'evi ele geçirdiğini' iddia ediyor.Yayın, sorunları daha da karmaşık hale getirirken, Bieber'in henüz annesine karşı çıkmamış bir 'anne çocuğu' olduğunu iddia ediyor. Sözde bahşişçi, Baldwin'in kendisi ve Bieber'ın evli hayattan daha fazla keyif alabileceklerini düşündüğünü ekliyor, ancak 'iş taahhütleri ve şimdi annesi arasında, umduğu romantik dönem bu değildi.' Yine de kaynak, Baldwin'in 'içinden gülümsemeye çalıştığını' iddia ediyor.

Rob Lowe Sheryl Berkoff Fotos

Derginin makalesinde çok sayıda göze batan sorun var. Örneğin, çıkış yeri Mallette, oğlu ve karısının nerede yaşadığından asla bahsetmez. Aralıkta Bieber ve Baldwin, sıhhi tesisat sorunları nedeniyle kiraladıkları Los Angeles evinden taşındılar. . Bundan sonra Beverly Hills'teki Montage otelinde kaldılar ve pop yıldızının annesi kesinlikle süitlerinde bir karyola üzerinde uyumuyordu.

O zamandan beri, Bieber'lar Kanada'dan Seattle'a ve daha yakın zamanda New York City'ye sıçradı. Mallette bu konumların hiçbirinde onlarla birlikte görülmedi. Doğru olsa da Mallette, Baldwin'i ziyaret ettiği Instagram'da bir fotoğraf paylaştı ve birkaç hafta önce oğlu, onlarla hiç taşınmadı. Bu fotoğraf, Baldwin'in kayınvalidesini yanağından öptüğü ve 'Ne hediye!' Başlığıyla birlikte olduğu unutulmamalıdır. Bieber kampındaki bir kaynak da şunu söylüyor: Dedikoducu Polis tabloid’in tüm hikayesi 'doğru değil'.

Dedikoducu Polis raporun yanlışlığına tamamen şaşırmadı. Aslında bu, magazin gazetesinin mutlu eşler arasına giren üçüncü bir şahsın hikayesini ilk kez uydurması değil. Geçen ay, haksız yere hak talebinde bulunduğumuz için satış noktasını çökertmiştik. Selena Gomez, Bieber ve Baldwin’in evliliğini 'mahvediyordu' . Güvenilir olmayan çıkış, Bieber'ın eski kız arkadaşının rehabilitasyondaki son görevinden kendisini sorumlu tuttuğunu ve karısının evliliklerine olan inancını kaybettiğini iddia etti. Gerçekte, yeni evliler resmi bir düğün töreni planlamanın ortasındadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.