Are Justin Bieber ve Hailey Baldwin 139 gün sonra boşanıyor mu? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin kapağındaki patlayıcı iddia bu. Dedikoducu Polis ancak, şarkıcının eski kız arkadaşıyla gizlice buluşmaya 'yakalandığını' iddia eden raporu çürütebilir. selena Gomez . Bize her şeyin doğru olmadığı söylendi.

Göre TAMAM MI! Baldwin, Gomez'e sürünerek geri döndüğünü öğrendikten sonra 'Justin'le olan evliliğinin fişini' çekti. Dergi, yarışan Bieber ve Baldwin'in 'boşandığı' gibi isimsiz bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor. Takip edilemeyen ihbarcı, her ikisinin de 'çok erken evliliğe koştuklarını ve işe yaramadığını fark ettiklerini' iddia ediyor.Yayının en büyük sorunlarından biri de Bieber'in Baldwin'le evlenmeden önce açık-kapalı kız arkadaşı Gomez ile 'gizlice buluştuğunu' iddia ediyor. Anonim 'kaynak', öğrendikten sonra 'Hailey'nin moralini bozduğunu ve nihayetinde evliliğinden çıkmak istediğine karar verdiğini' iddia ediyor. Gomez ve Bieber’in gizli yüz yüze görüşmesine gelince, magazin gazetesinin sözde 'içeriden' bir 'ortak arkadaşın evinde' gerçekleştiğini ve 'ikisi için de çok duygusal' olduğunu söylüyor.

Aynı sözde kaynak devam ediyor, 'Justin [Gomez] 'e onu her zaman seveceğini söyledi ... Ayrıca bunun Hailey ile çalışmadığını ve evliliğin büyük bir hata olduğunu da kabul etti.' Her nasılsa Baldwin kocasının Gomez'le buluşmak için arkasından gizlice kaçtığını öğrendi, sözde 'içeriden' olduğunu iddia etti ve şimdi 'öfkeli'. 'Kimse Hailey'yi nihayet pes ettiği' ve Bieber'ı boşadığı için suçlamıyor, tanımlanamayan ve muhtemelen uydurulmuş 'kaynak' sonucuna varıyor.

Hikayenin bir uydurma olduğuna dair kırmızı bayraklar arasında, sözde 'kaynak', eski sevgililer arasındaki bu gizli buluşmanın ne zaman gerçekleştiğini bilmiyor ve yine de, Bieber'ın Baldwin ile evliliğini paylaştığı varsayımı dahil, konuşmalarının ayrıntılarını sihirli bir şekilde gizliyor 'çalışmıyor' ve 'büyük bir hataydı'. Geçen hafta nasıl olduğundan bahsetmeye değer Baldwin, Bieber giyim serisini başlattıktan sonra Instagram'da kendisine 'gururlu bir eş' dedi Drew adlı. Ayrıca, Eylül ayında New York adliyesinde yeminlerini değiş tokuş etmelerine rağmen boşanmak bir yana, Baldwin ve Bieber şu anda bir destinasyon düğünü planlıyorlar. Bu yıl içinde dini bir tören yapılacak.

Önemli bir şekilde, magazin gazetesi isimsiz bir 'kaynağın' arkasına saklanırken, doğru olsun ya da olmasın, herhangi bir hesap verebilirlik ya da sonuç olmaksızın istediği her şeyi söyleyebilse de, Bieber'ın temsilcisi özellikle Dedikoducu Polis . Bieber adına konuşan sözcüsü, kayıtta bize derginin çiftin boşanması ve şarkıcının Gomez ile gizlice buluşması hakkındaki tüm önermesinin 'tamamen saçma' olduğunu söyledi. İkisi birlikte mutlu ve evliliklerine bağlı kalıyor.

Merakla, aynı çıkış bir hafta önce yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Bieber'in annesi onunla ve Baldwin'le yaşıyordu ve yine de genç çiftin boşandığına dair tek bir söz bile yoktu. Aslında, bu yazıda Baldwin'in kayınvalidesi etrafta olmadan kocasıyla nasıl daha “romantik” zaman geçirmeyi dört gözle beklediği iddia ediliyordu. Bir kere daha, TAMAM MI! Bieber ve Baldwin’in evliliği hakkındaki haberi pek iyi değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.