Justin Bieber ve Hailey Baldwin kaçtığını öğrendikten sonra dışarıda Tiffany Trump en küçük kızı Donald Trump ? Bu hafta bir tabloid gazetesindeki çirkin iddia bu. Dedikoducu Polis tamamen yanlış buldu.

Göre KB , Bieber, Baldwin'in 2015'te Tiffany ile takıldığını duyunca “fırtına kopardıktan” sonra “köpek kulübesine geri döndü”. İsimsiz bir kaynak çıkışa “Çok fazlaydı” diyor. Tiffany'yi tanıyan eski kız arkadaşlarından birinden öğrendi. Hailey’nin dünyası altüst oldu. Justin'le bu konuda yüzleşti ve asla birlikte yatmadıkları konusunda ısrar etse de, oradan çıkması için yine de yeterliydi. 'Tabloid, Baldwin'in Bieber'ın geçmişinin çoğunu zaten kabul ettiğini, ancak bazı nedenlerden dolayı Tiffany durumunun farklı olduğunu belirtiyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Justin ona bundan bahsetmekte başarısız olmakla kalmadı, aynı zamanda Hailey'nin küçük bir kısmı Tiff için hâlâ bir şeyi olduğunu düşünüyor - her zaman onun partilerine katılmak istiyor,' diye ekliyor. 'Herkes Hollywood'da bir Trump ile ilişki kurmanın kariyer intiharı olduğunu biliyor, bu yüzden Hailey, Justin'in geçen yıl Tiffany'nin Dördüncü Temmuz partisine gitmek için neden ısrar ettiğini anlamadı. Şimdi sebebini biliyor! '

Parça boyunca isimsiz kalan 'Tiffany'nin uzun süredir arkadaşı' na göre, Bieber’in başkanın kızıyla yaptığı kısa kaçamak, babasının emriyle başladıktan kısa bir süre sonra sona erdi. 'Bu Tiffany için yıkıcıydı çünkü 13 yaşından beri Justin'e büyük bir aşıktı' diye devam ediyor içeriden. Justin için kaçan biri gibi. Tahmin eden kişi, Tiffany'nin çocukluk aşkı ile Baldwin hakkındaki iddialara geçmeden önce Bieber’in 'kaçan kişi' hakkındaki duyguları arasındaki ilişkinin tam olarak ne olduğunu açıklamıyor.

Tipster, 'paranoya dünyasında yaşadığına' dikkat çekerek, Baldwin'in Bieber'ın sadakati konusunda her zaman endişeli olduğunu söylüyor. Şüpheli kaynak, 'Hailey ilk bağlandıklarında çıktığı birçok kızdan biriydi ve kalbini kazanmak için sayısız güzelliğin üzerinden tırmanmak zorunda kaldı,' diye ekliyor. 'Nişanlanmaları sırasında onu bir hayranla aldattığına da inanıyor - ama Tiffany Trump? İşte burada ciddi bir rekabet var. '

Bunların hiçbiri uzaktan doğru değil. Öncelikle, Bieber ve Baldwin geçen yıl 'Tiffany’nin Dört Temmuz partisine' katılmadı. Aslında, Trump’ın kızı böyle bir olay düzenlemediğinden beri kimse yapmadı. Zaman zaman doğru olana göre Sayfa Altı , Bieber, Baldwin ve Tiffany, 4 Temmuz partisine katıldı. David Rosenberg ve Tinamarie Clark'ın Bridgehampton malikanesinde, büyük partilere ev sahipliği yapan sosyetik bir çift.

Hat Angelina Jolie Geschwister?

Şarkıcı ve model birlikte katılırken Tiffany'nin çeşitli arkadaşlarla gittiği bildirildi. Çiftin Tiffany ile etkileşime girdiğine dair hiçbir rapor yok. Gazetecinin Bieber'in ona doyamayacağı konusundaki ısrarına rağmen, başkanın kızı ile pop yıldızı arasında gerçek bir bağlantı - şimdinin geçmişi - yok. Tabloid, Bieber ve Tiffany'nin birlikte fotoğraflanmış gibi görünmesini sağlamak için dijital olarak düzenlenmiş bir fotoğraf kullanıyor, ancak Dedikoducu Polis böyle bir fotoğraf bulamadı. İkisinin yollarının kesiştiğine dair hiçbir kanıt yok.

İkincisi, Bieber karısıyla 'köpek kulübesinde' ya da dışarıda değil. Bieber, geçen hafta Baldwin ve ailesiyle akşam yemeği yedi. , her şeyin tamamen normal göründüğü yer. Bununla birlikte, bu son iddia şaşırtıcı değil. KB Pop yıldızı ile olan sicili.

Dedikoducu Polis hakkında uydurma ve aynı derecede tuhaf bir hikaye için geçen hafta magazin dergisini basmıştı. Bieber hem kendisinin hem de Baldwin'in bedenlerini dondurmak istiyor öldükten sonra. Ağustos ayında, çıkış da iddia etti Baldwin sivilceleri yüzünden Bieber ile evlenmeyi reddediyordu . Yayın, Bieber’in şu anki ilişkisinde neler olup bittiğini bile bilmiyor, bu nedenle geçmişinde olup bitenlerle ilgili iddialarına inanmak için bir neden yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.