Vardır Justin Bieber eski sevgilileriyle takılmayı hayal ediyordu - dahil selena Gomez , Kourtney Kardashian ve Sofia Richie ? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte hikaye. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

İddia edilen içeriden biri söyler KB , 'Justin tam anlamıyla söyler Hailey [ Baldwin ] eski sevgilileriyle seks yapmayı hayal ediyor. Bu yüzden onu aldatmayla ilgili kendi kendine yardım kitapları okumaya zorluyor. ' Bu referans içindir Bieber kitapların Instagram fotoğrafını paylaşıyor şu anda okuyor, bunlardan birinin başlığı İhtiyaçları, İhtiyaçları: İlişkisiz Bir Evlilik Kurmak . Bir evlilik danışmanı tarafından yazılan kitap, eşlere mutlu bir ilişki sürdürmek için birbirlerinin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklarını öğretir.'Kaynağa' göre Baldwin, kocasının yeni okuma materyallerine rağmen hala en kötüsünden korkuyor. Sözde bahşişçi, 'Hailey oldukça anlayışlı ve Sel'in her zaman Justin'in zihnine bir şekilde damgasını vuracağını düşündü, ancak onu hala cinsel açıdan çekici bulduğunu itiraf etmesi gerçekten canımı yaktı,' diyor. Ancak Baldwin'in, Bieber'ın Kardashian'a 'şehvet duyması' konusunda daha da üzgün olduğu söyleniyor - 'vahşi, seksi, deneyimli yaşlı kadına' asla yakışmayacağından endişeleniyor.

Görünüşte sahte içeriden biri ekliyor: “Hailey, Justin'in bu kitapla kendini temizlemeye çalıştığını takdir ediyor, ancak aynı zamanda güzel kadınlara direnmekte zorlandığını da biliyor. Biraz hafif okumanın fantezilerini iyileştirip iyileştirmeyeceğinden emin değil. '

Magazin dergisinin saçma hikayesi, Bieber'ın güçlü bir evlilik inşa etme üzerine bir kitap okumasından başka hiçbir şeye dayanmıyor. Dedikoducu Polis Şarkıcıya yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize derginin makalesinin saçma olduğunu söyledi. Bieber karısına asla eski sevgilileriyle takılmayı hayal ettiğini söylemedi ve onu okumaya zorlamıyor İhtiyaçları, İhtiyaçları . Pop yıldızının kitabı kendi başına aldığı söylendi.

Yaklaşık iki hafta önce, Bieber, Baldwin'e 'ciddi bir taahhüt' verme konusunda konuştu röportaj sırasında Ellen DeGeneres Gösterisi . Şarkıcı, karısına tam anlamıyla bağlı kalmaya hazır olduğunu anlayınca evlenme teklif etmeye karar verdiğini açıkladı. '' Kararı vereceğim ve onu takip edeceğim. Bir koca olun, ”diye hatırladı. 'Hep istediğim buydu. Bu kadını seçeceğim ve sadece yapacağım. ' Bieber karısına bağlılığını sürdürüyor. Eski kız arkadaşları bir faktör değildir.

bruce jenner will wieder mann sein

Bu ilk değil KB Bieber ve karısı arasına başka kadınların geldiğini iddia etti. Kasım'da, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Bieber ve Baldwin geçmiş 'kaçışı' için kavga ediyorlardı Tiffany Trump ile. Ancak, şarkıcının başkanın en küçük kızıyla 'kaçış' yaşadığına dair sıfır gösterge var. Kasım 2018'de, satış noktası hakkında gülünç bir hikaye uydurdu Baldwin Gomez'e daha çok benzemek için estetik ameliyat yaptırıyor . Bieber’in eski sevgililerini unutamayan tabloiddir - o değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.