Justin Bieber uyarmadı selena Gomez hakkında bir şarkı yazıyor The Weeknd , yeni bir habere rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı özel olarak düzeltebilir. Aramanın olmadığını söyledik.

Göre Temasta , Bieber, The Weeknd'in (gerçek adı Abel Tesfaye) rapçi Nav’un “Some Way” adlı şarkısında yer almasının ardından eski kız arkadaşına saldırdı ve şarkı sözlerini söyleyerek, “Kızınız bana aşık oldu. Sözde 'içeriden' biri, tabloid tarafından aktarıldı, '[Bieber] Selena’nın telefonuna bir sesli mesaj bıraktı ve Abel'ın bunu dinleteceğini biliyordu. İçinde Justin ona 'dikkat et' dedi çünkü eğer Abel geri adım atmazsa 'duyduğun her şeyden daha gerçek' bir şarkı bırakacaktı. ' Şimdi, dergi bu 'savaş' olduğunu iddia ediyor.Trevor Noah Mama und Papa

Bieber'in durumdan mutsuz olduğuna şüphe yok. 'Bir Weeknd şarkısını dinleyemeyeceğini' kamuya açıkladı. Ancak, magazin dergisinin yaptığını iddia ettiği sesli mesajı bırakmadı. Ek olarak, 'Bir Yol' aylar önce yazılmıştı ve bu Bieber ile ilgili değil. Gomez'in The Weeknd'le çıkmasından fazla memnun olmadığını kabul eden kusursuz bir Bieber içeriden biri, Dedikoducu Polis yeni erkek arkadaşını tehdit eden sözde 'sesli mesaj' hiç olmadı.

İlginç bir şekilde, Temasta son makalesinde nasıl olduğundan bahsetmedi Gomez ve The Weeknd bir yıldır gizlice çıkıyordu uydurma bir iddia Dedikoducu Polis yakın zamanda basıldı. Ayrıca göze batan bir şekilde eksik olan şuydu Gomez ve The Weeknd’in ilişkisi zor durumda , derginin bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce yanlış bildirdiği bir iddia. Elbette, uğursuz bir sesli mesaj hakkındaki bu son raporun hepsi aynı yayından geliyor Dedikoducu Polis daha önce hakkında gerçek olmayan bir kapak haberi yayınladığı için Gomez, Bieber'ın bebeğine hamile . Ve yanlış bir şekilde iddia edilen aynı tekrar tekrar kanıtlanmış çıkış noktasıdır. Gomez ve Bieber evleniyordu üç ay önce.

Kelly Clarkson aus der Stimme

Demek yeterli ki, tabloid, Bieber veya Gomez için en büyük kaynaklara sahip değil ve telefonunda bıraktığı özel bir sesli mesajı bilme olasılığı çok düşük görünüyor. Ve Bieber, eski kız arkadaşı The Weeknd ile çıkmakta zorlanırken, onu bir intikam şarkısı yazması konusunda uyarmadı. Yukarıda bahsedilen kanıtlanabilir şekilde yanlış olan hikayelerin çoğu gibi, son makale de benzer şekilde yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.