Justin Bieber Kutsal Kitabı inceleyen bir sınıfa 'Hollywood seçkinlerinin' 'doğmamış çocuğunu' öldürdüğünü söylemedi selena Gomez saçma bir rapora rağmen. Uzun hikaye, sahte haberler yaymasıyla bilinen bir web sitesinden geliyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre YourNewsWire , şarkıcı kısa bir süre önce kiliseye giden arkadaşlarına, 'kötü müzik endüstrisini' bebeklerin kanını içen 'sübyancılar ve canavarlarla' dolu olduğu için terk ettiğini söyledi. Güvenilmez blog, Bieber'ın “Selena ve ben bekliyorduk. Erken günlerdi ve kimseye söylememiştik. Aynı zamanda Hollywood'un en güçlü insanları bana kur yapıyordu. 'Site, Bieber'ın rekor yöneticiler tarafından düzenlenen ve onu ölü bir cenin bir sandalyeye dayandırıldığı bir odaya getiren çok gizli bir partide meydana gelen şok edici bir olayla ilgili olduğunu söylemeye devam ediyor. Şarkıcının İncil çalışma sınıfına söylediği iddia edildi: 'Hayvan maskeleri takıyorlardı, etrafta oturup' kırmızı şarap 'dedikleri şeyi içiyorlardı. Bana biraz ikram ettiler. Hikayeye göre 'kırmızı şarap' bebeğin kanı çıktı.

Güvenilir olmayan çıkış, Bieber'in cemaatine kan içmeyi reddettiğini söylediğini ve bu nedenle endüstri yöneticilerinin onu “tehdit ettiğini” iddia ediyor. Site, pop yıldızından alıntı yaparak, “Selena'nın hamile olduğunu bildiklerini söylediler. Bebeğimin odanın ortasındaki gibi olmasını isteyip istemediğimi sordular… Doğmamış çocuğumu öldürdüler. Ben ve Selena, bu insanlar ve travma yüzünden ayrı düştük. ' Tamamen net değil, ama görünen o ki site, müzik yöneticilerinin çocuklarıyla ziyafet çekmesini önlemek için Bieber'ın Gomez'e kürtaj yaptırdığını ima ediyor.

Bütün bunlar ne kadar çılgınca olsa da, Dedikoducu Polis yine de Bieber'a yakın bir kaynakla görüştü ve webloid'in saçma raporuna güldü. Şarkıcıya atfedilen tüm alıntıların uydurma olduğundan eminiz. Ve sadece bu iddiaları bildiren saygın bir site olmadı, aynı zamanda derginin öyküsünden bazı anahtar cümlelerin çevrimiçi olarak aranması, o blogun makalesini tekrarlayan bir avuç eşit derecede itibarsız yerlere yol açtı. Bieber'ı kapsayan başka hiçbir medya kuruluşu, uzaktan yayınlanan rapora benzer bir şey yayınlamadı. Sahte haber sitesi olarak bilinen YouNewsWire .

olmasına rağmen Bieber dini kucaklıyor ve genellikle kiliseye gidiyor , o asla çocuk cinayeti hakkında rant yapmadı. Ayrıca Gomez, pop yıldızının bebeğine asla hamile kalmadı. Belirtilmelidir, Dedikoducu Polis Daha önce, Bieber, İncil çalışma sınıfına verdiği demeçte, 'kötü müzik endüstrisini sübyancılar yönetiyor' demişti. Konuyla ilgili bu son makale de benzer şekilde sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.