Justin Bieber ile 'neredeyse ekip oluşturmadı' Rita Ora bir şarkıda Elli Tonu Serbest Bıraktı film müziği, ne de solo bir sayı kaydetme şansını geri çevirmedi. Dedikoducu Polis Salı günü ortaya çıkan bir raporu bozabilir. Bir sözcü bize bunun 'uydurma' olduğunu söyledi.

Geçen hafta, Ora, Liam Payne ile 'For You' adlı yeni bir ortak çalışma yaptı. Parite ilk olarak Aralık ayı sonlarında ortak pistle dalga geçerek, Elli Tonu Serbest Bıraktı , üçüncü ve son film olan Grinin Elli Tonu üçleme. Filmin vizyona girdiği aynı gün 9 Şubat'ta vizyona girecek olan tam film müziği, Hailee Steinfeld, Sia ve hatta dizinin başrol oyuncusu Jamie Dornan'ı da içeriyor. Ama şimdi Daily Star Bieber'in de Ora’nın düet partneri olarak veya tek başına bu karışımın içinde olabileceğini iddia ediyor.İngiliz tabloid, 'Yaklaşan filmin yapımcılarının ilk single için farklı planları vardı ve Justin Bieber'ın dinleyicileri yakalamasını sağlayacak adam olmasını istediler,' diyor İngiliz tabloid. Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir sözde, 'Originally Universal Pictures, Justin Bieber'ın film müziğindeki bir şarkıyı Rita'yla veya onsuz söylemesini istedi. O dünyanın en büyük erkek pop yıldızı ve amaçladıkları da bu. '

Birleşik Krallık gazetesinin sözde muhbiri, 'Taylor Swift'de dünyanın en büyük kadın pop yıldızına son filmi yaptırdılar, bu yüzden biraz farklı bir şeye heveslilerdi çünkü Zayn Malik onunla birlikte şarkı söyledi ve o da One Direction'dan geliyor. iyi.' Ancak, çıkış yapan Bieber'in 'ara vermeye niyetli olduğunu ve fazladan kayıt taahhüdü üstlenmeyeceğini açıkça belirttiğini' iddia ediyor. Sorun daha sonra sözde çözüldü çünkü 'Liam hazırdı ve Rita sayesinde dahil oldu.'

Blake Shelton und Miranda Lambert

Fakat Dedikoducu Polis olayların bu iddia edilen versiyonunun doğru olmadığını öğrendi. Aksine, bir Bieber temsilcisi bize kayıtta, şarkıcının potansiyel olarak film müziğine dahil olma ve düşüşle ilgili iddiaların 'uydurma' olduğunu söylüyor. Ve bu ilk kez değil Daily Star süperstarı yanlış bir şekilde sözde bir projeye bağlamıştır.

2016 yılında Dedikoducu Polis bir şey sattığı için yayını bozdu Cheryl Tweedy ile çalışacağını iddia ettiği Bieber ile sahte röportaj . O sırada sözcüsü, Bieber'in gazeteye asla böyle bir şey söylemediğini doğruladı. Şimdi bu Elli Tonu Serbest Bıraktı film müziği hikayesi tamamen yanlış bir hikaye.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.