Justin Bieber sormadım Adam Sandler oyunculuk tavsiyesi için ne de şarkıcının komedi oyuncusu ve komedyen arkadaşıyla akşam yemeği yemesinin nedeni David Spade . Dedikoducu Polis rekoru düzeltmeye yardımcı olabilir.

'Justin Bieber Oyunculuğa Girmek İstiyor, Adam Sandler ve David Spade'den Tavsiye Almalarını İstedi,' Biz Haftalık bu hafta web sitesinde duyuruldu. Magazin, süperstarın 'oyuncu hırslarında ona rehberlik edecek bazı A listesi yardımı aradığını' iddia etti. Garip bir şekilde adlarını ve soyadlarını kullanan sözde bir 'kaynak', 'Justin Bieber, Adam Sandler ve David Spade'den film endüstrisine girme konusunda beyinlerini seçmelerini istedi.'Dedikodu dergisinin sözde muhbiri devam etti, 'Harika vakit geçirdiler! Justin'in onlara film dünyasıyla ilgili pek çok sorusu vardı. ' Bu iddia edilen haberciyi ekledi: “Kendini endüstri hakkında eğitmeye ve onun hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışıyor. Oyunculuk ve yönetmenlik / yapımcılığa girmek istiyor. ' Yine de, ne bu iddia edilen 'kaynak' ne de çıkış, Sandler ve Spade'in Bieber'a sözde ne tavsiye verdiğini bilmiyor gibiydi.

Belki de cevabın hiçbiri olmadığı içindir ve bu Sandler'ın kendisine göre. İle yeni bir röportajda 'Bu gece eğlence,' film yıldızına oyunculuk kariyerine yardımcı olmak için Bieber ile birlikte yemek yediği iddia soruldu. Sandler açıkça, Bunu kimin söylediğini bilmiyorum ama uydurdukları tuhaf bir hikaye, dedi. Hiç de öyle değil. Sadece takıldık. Sadece yemeğe gitmek istiyordu, ben ve David Spade ve Dustin [Hoffman] ve Dustin hayır dedi, kaçtı, bu yüzden sadece ben ve David kaldık. '

Yine de, kimseyi şaşırtmasa da, bazı yayın organları yanlış bilgileri Biz Haftalık . The Günlük posta , örneğin, 'Müzikten film yıldızlığına mı? Justin Bieber, Woody Allen'ın son dramasını çeken eski Selena Gomez gibi 'oyunculuğu ciddiye almak istiyor'. ' İngiliz tabloid, Bieber'ı mümkün olduğu kadar sevgiyle ilişkilendiriyor gibi görünüyor ve görünüşe göre Gomez'i burada gündeme getirdi çünkü o ve Sandler, Transilvanya oteli filmler. Ancak Bieber gelecekte herhangi bir oyunculuk yaparsa, 'eski sevgilisi gibi' olmaya çalıştığı ve Sandler ile akşam yemeğinin konuyla hiçbir ilgisi olmadığı için olmayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.