Dır-dir Julie Chen kocası Les Moonves'e yönelik cinsel taciz iddialarının ardından 'The Real Housewives of Beverly Hills' e mi katılıyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Chen, ağın başkanı ve CEO'su olarak görev yapan kocasının cinsel taciz ve saldırı iddiaları üzerine istifa etmesinden sonra geçen ay CBS programı 'The Talk' un sunucusu olarak istifa etti. Göre National Enquirer , Bravo yöneticisi Andy Cohen, TV kişiliğinden ağının 'Gerçek Ev Kadınları' serisine katılmasını istedi ve bu fikirle çok ilgileniyor.Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Julie ve Andy kariyerlerine, Julie patronla evlenmeden önce CBS stajyerleri olarak birlikte başladılar. Andy ona ulaştı ve götürüyorlar. Zengin ve ünlü ve şovun anlattığı her şey. '

Blog Yaramaz Dedikodu raporu da aldı, ancak ekledi, 'Bu şimdi olmayacak, biraz bekleyin ve Julie'yi 'Gerçek Ev Kadınları'nda göreceksiniz.' Site, Chen'in gösteriye katıldığı iddia ediliyor. Şu anda 9. Sezon için çekimler yapılıyor ve TV kişiliği açık bir şekilde işin içinde değil.

Yine de, sözde bir 'kaynak' çıkışa şunu söylüyor: 'Andy harika bir arkadaş ama daha da iyi bir yapımcı - bu fırsatın elinden geçmesine izin vermeyecek. Onu şovunda istiyor ve bu gerçekten olabilir. '

Wer ist Kim Basinger Dating

Fakat Dedikoducu Polis Chen'e yakın güvenilir bir kaynakla görüştü ve bize anonimlik koşuluyla her iki raporun da 'kesinlikle yanlış' olduğunu söyledi. TV sunucusunun 'Real Housewives' serisine katılmayı planlamadığından ve ona da bu fikirle yaklaşılmadığından emin olduk. Önerme, kocasını çevreleyen son tartışmalardan yararlanmak için uydurulmuş gibi görünüyordu.

Kayda değer, ne zaman Chen, 'The Talk' dan ayrılışını anlattı geçen ay, 'kocam ve küçük oğlumuzla evde daha fazla zaman geçirmek için' ayrıldığını belirtti. TV kişiliğinin şu anda spot ışıklarından uzaklaşmak istediği açık. Chen, 'Big Brother' a ev sahipliği yapmaya devam edecek, ancak bu konser kendi kişisel sorunlarını tartışmasını gerektirmiyor. Chen'in hayatında devam eden tüm dramayı duyurmasıyla bilinen bir realite şovuna gitmeye istekli olduğuna inanmak saçmadır. Gazete gazetesi ve blog hem mantıksız hem de doğru olmayan bir anlatı satıyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.