Julianne Hough ve koca Brooks Laich yanlış bir tabloid raporuna rağmen dansçı bir röportajda 'heteroseksüel' olmadığını ortaya çıkardıktan sonra evlilik sorunları yaşamıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Durumu inceledik ve tamamen temelsiz olduğunu gördük.

Son sayısında bir başlık Yaşam tarzı 'Julianne & Brooks: On Shaky Ground' yazıyor. Hikaye, Hough'un son röportajına dayanıyor. Kadın Sağlığı . İçinde, kocasıyla yaptığı bir konuşmayı anlatıyor: 'Ona [söyledim], 'Düz olmadığımı biliyorsun, değil mi?' Ve o, 'Üzgünüm, ne?' Gibiydi, 'Değilim. Ama ben seninle olmayı seçiyorum. ''Çıkışa göre, Laich 'yalan söylediğini' hissetti ve vahiy onda kıskanç bir çizgi ortaya çıkardı. Sözde bir kaynak, 'Julianne'i desteklemek istiyor, ancak her zamankinden daha fazla kavga ediyorlar' diyor. 'Bu kesinlikle evliliklerinde sorunlara neden oluyor.' Hatta tabloid, Hough'dan eksik bir alıntıyı yanlış yorumlayacak kadar ileri gitti: 'Bu versiyonumu sevecek mi?' Röportajda hemen ekledi, 'Ama en otantik benliğime ne kadar çok düşersem, bana o kadar çekici geliyordu.' Cevabının o kısmını tabloidde bulamayacaksın.

Derginin hikayesi yalnızca tamamen uydurma değil, aynı zamanda eldeki konuyu da tamamen yanlış anlıyor. Hough'un hiç değişmediği ve kocasının evlendiği kişi olduğu gerçeğini gözden kaçırıyor. Ve Hough ve Laich’in evliliğinin neye benzediğini tamamen görmezden geliyor.

Laich aslında yeniden yayınladı Kadın Sağlığı Instagram'da kapak ve hikaye , 'Karımla olduğu kadın için çok gurur duyuyor, denemeler ve zafer yolculuğunu paylaşma cesareti!' ve tatlı bir 'Seni seviyorum bebeğim!' Podcast'in 51. bölümünde, Erkekler Nasıl Düşünür , “Karımı seviyorum. Bu yüzden karımın istediği herhangi bir sohbeti gündeme getirebilecek kadar güvende hissetmesini istiyorum. ' Belli ki bu hedefi başardı.

İşte tabloid'in bahsetmeye zahmet etmediği başka bir şey. Hough ona dedi Kadın Sağlığı hikaye kocasının vahyini son derece anlayışlı olduğunu. Çok gurur duyuyor. Kocam şimdiye kadarki en destekleyici kişi ”dedi. Her zaman bunun hakkında konuşuruz, eğer durum böyle olmasaydı, çok farklı bir ilişkimiz olurdu. Ancak ilişkimizin işe yaramasının nedeni, tamamen ham, açık ve ifşa olmamızdır. '

Ne yazık ki bu, eşlerin ilk kez yanlış söylentilere maruz kalması olmayacaktı. TAMAM MI! Haziran 2017'de içeriden kepçeye sahip olduğu iddia edildi Hough ve Laich’in düğününde ne olduğu söyleniyor. Bu sahte hikaye, çiftin töreninden bir ay önce yayınlandı. Bu son makale, çiftin ilişkileri hakkında söylediklerini görmezden gelmeyi seçiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.