Yaptı Julianne Hough kocasından ayrı karantinaya alırken başka bir adamla dışarı çıkmak Brooks Laich ? Bir tabloid iddiası buydu. Dedikoducu Polis söylentilere baktı ve farklı bir şey belirledi.

Yakın tarihli bir sayı Star Hough ve Laich’in evliliğinin, fitness gurusu ve dansçının birlikte yürürken görülmesinden sonra tehlikede olduğunu bildirdi Westworld aktör Ben Barnes. Hough ve Laich'in, Laich'in Idaho'da görev yaptığı sırada Güney Kaliforniya'da Hough ile ayrı ayrı karantinaya almaya başlaması gerçeği, itibarsız çıkışın tuhaf iddialarını desteklemek için kullandığı bir başka kanıttı.Şimdi, romantik bir rakibin ortaya çıkmasıyla, magazin, “sorunlu ikilinin nihayet kırılma noktasına ulaşıp ulaşmadığını merak etti. Sonuçta, çıkış noktası, çiftin 'roller coaster evliliği' nin 'kısırlık, başarısız IVF tedavileri ve geçen Ağustos ayında Julianne’in' heteroseksüel olmadığı 'şeklindeki bomba gibi açıklamasıyla zaten' test edildiğini 'belirtiyor.

Sözde 'içeriden' bir kişi yayınla konuştu ve Julianne Hough’un 'birbirinden uzakta kendini izole etme' fikri olduğunu iddia etti. 'Biraz nefes alabilmelerinin iyi olacağı konusunda ısrar etti, ama gerçek şu ki,' sözde içeriden biri, 'Hiçbir zaman uygun olmadılar. Nasıl döndürmeye çalışırsa çalışsın, bu pek de iyiye işaret değil. ' Brooks Laich, Idaho'da köpeğiyle izole olurken 'cesur bir cephe' koymaya çalışsa da, 'inanılmaz derecede yaralandı,' kaynağı ispiyonladı.

'Julianne, kendisinin ve Ben'in sadece arkadaş oldukları konusunda ona güvence vermeye çalıştı, ancak Brooks küstah davranışlarından dolayı aşağılanmış hissediyor ve dürüstlüğünü sorguluyor.' Sözde 'arkadaşı' ekledi, 'Brooks bu evliliği çaresizce yürütmek istiyor, ancak Julianne o kadar kaçık ve alışılmadık ki, ne kadar uğraşırsa uğraşsın ona ayak uyduramıyor. Asla aynı sayfada olmazlar. ' Dedikoducu Polis bu iddiaları inceledi ve hiçbir gerçeğin ipucu içermeyen spekülasyon olduğunu buldu.

Julianne Hough ve Brooks Laich ayrı ayrı tecrit ediliyorlar, evet, ancak herhangi bir evlilik sorunları yüzünden değil. Daha doğrusu, Laich, Idaho'da bir evi olduğunu açıkladı yılın belki bir haftası ziyaret etti. 'Burayı 2014 yılında satın aldım ve burada hiç yeterince zaman geçirmedim. Buraya yılda bir hafta falan geliyorum ve bu benim hayalimdeki mülk, ”diye açıkladı Laich. Birincisi, burada daha fazla zaman geçirmek istedim. İkincisi, yerin elden geçirilmesi gerekiyordu, gerçekten temizliğe ihtiyacı vardı ... bu yüzden gerçekten manikür yapıp peyzajı düzenleyebildim. ' Ayrıca köpeğinin tüm gün dışarıda vahşi koşmasına izin verme şansını da istedi.

Hough, öte yandan, zamanı kendini yansıtmak için kullanıyordu. söylüyorum Oprah Dergisi , 'Hayatımda gerçekten önemli olan şeylerle gerçekten bağlantı kurabildiğim ve bundan kurtulduğumuzda dört gözle beklediğim bu zamandan gerçekten keyif alıyorum, kime adım atmak istiyorum? Bu yeni dünyaya kim olarak varmak istiyorum? ' Ayrıca, İnsanlar çok daha saygın bir çıkış noktası olan bir kaynaktan alıntı yaptı Onlara Hough ve Laich'in 'hala birlikte olduklarını, ancak aynı yerde karantinaya alınmadıklarını söyledi. Yine de ilişkileri her zaman böyleydi - kendi işlerini yapmaktan hoşlanıyorlar. ' Kulağa çok daha gerçekçi geliyor, bu yüzden Dedikoducu Polis bu hikayeyi yanlış olarak değerlendirdi.

Bu, bir tabloid'in Julianne Hough ve evliliği hakkındaki yanlış söylentilerden kar elde etmeye çalıştığı ilk şey değil. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı bunu iddia etmek için Laich ve Hough, heteroseksüel olmadığını ortaya çıkardığı için evlilik sorunları yaşıyordu. . Bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Laich, karısını sesli olarak destekliyor ve bu gerçek için onu alenen övdü. Bu magazin dergilerinin bu çiftin hayatında neler olduğu hakkında hiçbir fikri yok.

Güncelleme: _Julianne Hough ve Brooks Laich, ayrılıyorlardı _People ile özel bir röportajda 29 Mayıs'ta . Hough, ilişkinin başlangıcından beri değiştiğini ve hayatının bir sonraki bölümüne geçmek istediğini fark etti. Ayrı ayrı kendi kendini karantinaya aldıktan sonra, ikisi de sonsuza kadar karı koca olmadıklarını kabul etmeleri gerektiğini anladılar.

Laich'e yakın bir kaynak çıkışa 'Gerçekten kilitlendi ve iki ay boyunca ayrılmaları gerekti, çünkü bırakma zamanının geldiğini anladı' dedi.

Ancak tüm işaretler, dağınık bir bölünme olmadığını gösteriyor. İkisi yakın arkadaş olarak kalacak ve yeni ayrı yaşamlarında birbirlerine destek olacaklar. Bir Hough kaynağı, 'Buraya gelmeleri biraz zaman aldı,' diye açıkladı, 'ama şimdi ikisi de hayatlarının geri kalanını eş olarak değil, birlikte geçirmemeleri gerektiğini anlıyorlar. Birbirlerini her zaman destekleyecek ve cesaretlendirecek, sonsuza dek derin sevgi dolu arkadaşlar olarak ilerlemeyi umuyorlar. '

Ayrılık duyurusundan açıkça anlaşılıyor ki, bu zamanla değişen bir insan vakasıydı - IVF, Ben Barnes veya Hough'un ortaya çıkmasıyla ilgili uydurma hikayelerle hiçbir ilgisi yoktu. Daha önce bahsettiğimiz gibi, İnsanlar meşru bir haber kaynağıdır ve kaynakları, hızlı bir para karşılığında magazinlere dalan herkesten çok daha güvenilirdir. Birkaç tabloid raporu, ayrılığı 'tahmin etmek' için doğru görünse de, ünlü bir çiftin, pek çok ünlü çift gibi, sonunda bölüneceğini tahmin ettikleri açıktır. Julianne Hough’un cinselliği gibi şeyleri yukarı çekmek, bu dedikodu dergilerinin ikisinin gerçek hayatta nasıl olduklarına dair hiçbir şey bilmediğini açıkça ortaya koyuyor.

Dedikoducu Polis personeli tarafından ek raporlama.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.