Dır-dir Julia Roberts boşanmanın eşiğinde? Aktrisin evden ayrılıp kocasından ayrılmasıyla ilgili bir söylenti Danny Moder yabancı gazetelerde başladı ve şimdi eyalet tarafına yayıldı. Dedikoducu Polis ancak iddiaların doğru olmadığını teyit edebilir.

Kapağı TAMAM MI! 'Julia Roberts Boşanma Şok: Çıkıyor!' Sayının içinde benzer bir başlıkta 'Julia Çantalarını Paketliyor' yazıyor. Tartışmalar, Oscar ödüllü taşıma kutularının paparazzi fotoğraflarına dayanıyor. Derginin iddiasına göre, '50 yaşındaki aktrisin bazı eşyalarını Los Angeles'taki evlerinden taşırken görülmesi, ikisinin onu bırakmanın eşiğinde olduğuna dair söylentilere yol açtı.' Tabi ki resimlerden kutuların gerçekte ne içerdiğini söylemek imkansız.Yine de sözde bir 'kaynak', Roberts ve Moder hakkında şunları söyledi: 'Bir süredir sorunlar yaşıyorlar. Çocukların iyiliği için çalışmasını istiyorlar ama bu zor. ' 'Sorunun kökü', Roberts'ın 'telaşlı programı' olduğu söyleniyor ve çıkış, onun filmi çekmekten gittiğine işaret ediyor Ben Geri Döndü 'Eve Dönüş' dizisinin çekimlerine. Tanımlanamayan muhbir, 'Julia stresli çünkü tabağında çok şey var ve sonra hayal kırıklıklarını Danny'den atıyor.'

Çıkış, çiftin 'kıvılcımı yeniden yakalama çabasına girmesine' rağmen 'birbirlerinden giderek daha fazla zaman geçirdiklerini' savunuyor. İddia edilen haberciyi ileri sürüyor, “Julia orada çok uzun süre kaldı, bu yüzden ayrılırlarsa çok utanç verici olur. Herkes bunun yoldaki başka bir engel olduğunu ve bir şeyleri çözebileceklerini umuyor. '

Garip olan, yıldızın hamile kaldığına dair hiçbir şeyden söz edilmemiş olması. Sonuçta, iki aydan daha kısa bir süre önceydi TAMAM MI! kapağında açıkladı ki Roberts bir 'mucize bebek' bekliyordu. Bu makalede, benzer şekilde anonim bir içeriden, 'Bu bebek birbirlerine olan bağlılıklarını yeniden canlandırdı ve Julia'ya Danny'yi ne kadar sevdiğini hatırlattı ve bunun tersi de geçerli' dedi. Magazin gazetesi şimdi bu büyük iddiaları hiç yapmamış gibi yapıyor ve çiftin ayrıldığını iddia ediyor, dedikodu medyasının yıllardır yanlış iddia ettiği şey bu.

Çiftin devam eden mutluluğunun kanıtı için hayranların başka bir şeye bakmasına gerek yoktur. Roberts'ın kendi Instagram hesabı . Sadece saatler önce, Moder’ın kollarına sarılmış bir fotoğrafını yayınladı. 'Oh Summer, teşekkürler! Bizi mutlu ve cesur yaptın. Güneşin battığı JOY'nin her anını kucakladık ”diye yazdı ve' #familytime 'hashtagini ekledi.

Sonuç: TAMAM MI! Roberts'ın evinden ayrıldığını ve kocasını, paparazziler onu kutularla fotoğrafladığı için terk ettiğini varsayıyor, ancak derginin bu kutuların ne içerdiği hakkında hiçbir fikri yok. Çıkış, evlilik sorunları iddiaları için tek bir isimsiz 'kaynağa' dayanıyor, ancak boşanmanın eşiğinde olmanın aksine, Roberts evliliğinin hala güçlü olduğunu gösteriyor. Birincil kaynak olarak, kendi Instagram'ından alınan bu kanıt, son zamanlarda Roberts'ın hamile olduğu konusunda yanlış olan, yayındaki izlenemeyen iddialardan daha ağır basıyor.

Gerçekleri Paylaşın OK! Dergi


Julia Roberts boşanmanın eşiğinde. 4 Eylül 2018 Salı Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/8aabf3e7-d76a-4e07-98d2-985f8616f08e

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.