Dır-dir Julia Roberts eski sevgilisine mesaj atmak Benjamin Bratt kocasının arkasında Danny Moder Geri mi döndü? Bu hafta bir tabloid öyle düşünüyor gibi görünüyor, ama bu doğru değil. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.Bu haftanın sayısı KB Roberts'ın Moder ile olan evliliğinin 'epeyce hesapla' 'Struggle Caddesi'nde ikamete başladığını' ve aktrisin rahatlık için 'One Who Got Away' Bratt'a geri döndüğünü iddia ediyor. Magazin dergisi, Roberts’ın Bratt’ın memleketi San Francisco’da bir ev satın almasının ardından hikâye fikrini almış gibi görünüyor. Sözde bir kaynak tabloid'e, 'Ben'e geri döndüğünü bildirmek için dostça bir mesaj göndermemesinin imkanı yok' dedi. Bu 'kaynak' ın aslında Roberts ve Bratt'ın temas halinde olduğu gerçeğini bilmediğine dikkat edin - sadece muhtemelen gerçekleştiğini düşünüyorlar.Roberts, ilişkileri 2001'de sona ermeden önce üç yıl boyunca Bratt'la çıktı. Şüpheli kaynak tabloid'e “Julia evlenmek istedi - Ben yapmadı” dedi. Julia, Ben'i severdi. Her zaman her şeyi mahvettiğinden ve belki de onun ruh eşi olduğundan endişeleniyordu ”diye devam ediyor kaynak. 'Julia ve Danny boşanırsa ... hiç şüphesiz bunca yıldan sonra Ben'le ikinci bir şans umut eder.'

Bu hikaye tamamen saçmalık. Eğer 'takılmak istemeyen' o ise Roberts'ın Bratt ile işleri bozması hiç mantıklı değil. Ve bahsetmişken, Bratt 2002'den beri karısı Talisa Soto ile evli. Roberts boşansa bile - ki bu olmaz - ayrıldıktan yaklaşık yirmi yıl sonra Bratt ile bir şeyler toparlayamazdı. Oyuncu neredeyse yirmi yıldır mutlu bir şekilde evlendi.Tüm bunlardan bağımsız olarak, Dedikoducu Polis Masalı 'muz' diye reddeden Bratt için bir temsilciye ulaştı. Bratt ve Roberts gizlice mesaj atmıyor. KB oyuncuyu uzun süredir eski sevgililerle eşleştirme konusunda kötü bir geçmişe sahip: geçen yıl, iddiaya göre evlilik sorunları ile başa çıkmak için Jason Patric'e yaslanmış .FakatRoberts ve Moder kesinlikle boşanmanın veya ayrı hayatlar yaşamanın eşiğinde değiller. Bu yıl Sevgililer Günü'nde, Roberts, Instagram'da kocasının bir fotoğrafını yayınladı , 'Hayatımın ışığında [Sevgililer Günü] Kutlu Olsun. ' Gayet iyi gidiyorlar.

Açıkça bir neden yokken, dedikodu endüstrisi Roberts ve Moder’ın sözde evlilik anlaşmazlığı hakkında hikayeler icat etmeye bayılıyor gibi görünüyor. Şubatta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! eşlerin yanlış bir şekilde Evliliklerini ayakta tutmak için 'mücadele' .Bu aydan daha erken, Kadınlar Günü iddia edildi Roberts, Moder 'kaçmak' için San Francisco evini satın aldı . Mutlu çiftle ilgili bu çeşitli makaleler uydurma.

Kaynaklar

  • Julia Roberts Instagram'da. 'Hayatımın ışığına [yürekten] Mutlu Günler.' 14 Şubat 2020.  • Broman, Laura. 'Julia Roberts ve Danny Moder Evliliği Sürdürmek İçin Mücadele mi Ediyor?' Dedikoducu Polis, 25 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Julia Roberts, Danny Moder'dan 'Kaçmak' İçin San Francisco'da Ev Aldı?' Dedikoducu Polis, 10 Mart 2020.

  • Jennifer Allen, Benjamin Bratt'ın Sözcüsü. 24 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.