Julia Roberts sağlık krizi geçirmiyor ve 17 yıllık evliliği de Danny Moder Yanlış bir tabloid haberine rağmen başı dertte. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Göre Temasta aktris, evliliği zor bir dönem geçirdiği için dramatik bir kilo kaybı yaşamıştır. Roberts'ı bu ayın başlarında Malibu'da gören sözde 'seyirci' dergiye şöyle diyor: 'Ne kadar zayıf göründüğüne şaşırdım. İyi bir hamburger yemeye ihtiyacı varmış gibi bacakları dallara benziyordu. Çok yorgun ve zayıf görünüyordu. ' Bu tanımlanamayan 'izleyici', Roberts'ı Malibu'da tam olarak nerede gördüklerini belirtmiyor.Oradan, başka bir sözde 'içeriden', oyuncunun evliliğinin stresinin ona fiziksel bir zarar verdiğini söylüyor. Kaynak, Roberts ve Moder hakkında 'İyi bir yerde değiller' diyor. 'Çocuklar için kavga edecekler, çalışacaklar - her şey - ve stresli olduğunda yemek yemeyecekler. Yemeğini seçiyor. '

Dergi daha sonra anlatısından daha sonra gelinciklere yer bırakarak her iki yönde de olmasını sağlamaya çalışır. 'Kaynak', Roberts ve Moder'ın büyük olasılıkla boşanmayacağını çünkü 'bu zorlu yamaları daha önce yaşadılar ve birbirlerini sevdikleri için her zaman atlattıklarını' söylüyor. İddia edilen bahşişçi ekliyor: 'Ve bu olduğunda, Julia'nın daha dolgun ve daha sağlıklı göründüğünü göreceksiniz. Ama şu anda arkadaşları ve ailesi onun için endişeleniyor. ' Bu elemeler, eşler ayrılmadığında magazin dergisinin tam bir utançla yüzleşmek zorunda kalmaması için fırlatıldı.

Dedikoducu Polis Roberts'a yakın bir kaynakla görüştü, bize hem evliliğinin hem de sağlığının mükemmel durumda olduğunu garanti etti. Magazin, hikayesini, oyuncunun zayıf göründüğüne inanan bir 'izleyicinin' sözüne dayanarak icat etti. Bir başka şüpheli ihbarcı daha sonra Roberts ve Moder dövüşü hakkında pek çok saçma sapan yorum yaptı, ancak belirli bir şey sağlayamadı. Yani, 'çocuklar' ve 'iş' için savaşıyorlar ve tüm bu 'içeriden' biliyorlar mı? Bu pek de kolay değil ve görünen o ki, satış noktasında gerçek bir 'içeriden' bilgi yok.

O esnada, Temasta çift ​​için hayali evlilik sorunları yaratmak için çok zaman harcıyor. Mayıs ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Roberts ve Moder evliliklerini kurtarmak için Hawaii'ye gitti . Gerçekte, eşler sadece tatile gitti. Geçen yıl, çıkış, hakkında daha da saçma bir hikaye uydurdu Roberts evliliğini kurtarmak için hamile kalıyor . Aktrisin başka çocuğu olmadı ve evliliği bozulmadan kaldı.

Ron White und Margo Rey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.