Bir yıl önce bir söylentiyi çürütmüştük Julia Roberts iddiaya göre kocasından uzaklaşırken kendini aç bırakıyor. Hâlâ evli ve hala yaşıyor, öyle görünüyor ki Dedikoducu Polis başarmak. Bu söylentiye bir göz atacağız.

Bu sahte hikayenin suçlusu KB Roberts’ın 17 yıllık kocası Danny Moder’in onu kaldırıma tekmeledi Görünüşe göre iş arkadaşı Katheryn Winnick ile çıkabilmek için hevesliydi. Roberts, Moder ile sette tanıştı Meksikalı , bu yüzden tabloid, tekrar bir iş arkadaşına aşık olacağını iddia edebileceğini düşünüyor. Yalnız anonim bir kaynak, ayrılığın aşırı kilo kaybına neden olduğunu ekledi: 'Zor zamanlar, diyetini ihmal etme eğilimindedir ve çok az uyumaktadır, bu yüzden kiloları onu eritir.'Roberts'ın o hafta Instagram'da kocasına bir haraç göndermesinin de gösterdiği gibi, tüm bu hikaye uydurma. Winnick hala bekar görünüyor, bu yüzden onun herhangi bir türden ev sahibi olduğuna dair saçma bir fikir için hiçbir gerçek yok. Bu ayın başlarında Roberts, kendisi ve Moder'ın on sekizinci evlilik yıl dönümünü kutlamak için bir Instagram gönderisi daha yaptı.

https://www.instagram.com/p/CCOnpCssjou/?utm_source=ig_web_copy_link

Üçü de yeni projelere geçiyor ya da pandemi sonrası prodüksiyonlar yeniden başladığında olacaklar. Vikingler Winnick yıldızı yaklaşan bir ABC serisi başlıklı Büyük Gökyüzü . Geçen hafta, Roberts'ın başrol oynayacağı açıklandı Dünyayı geride bırakmak Denzel Washington karşısında . Bir kamera operatörü ve görüntü yönetmeni olan Moder, bu temelsiz söylentiyi başlatan Winnick projesinin post prodüksiyonunda çalışıyor. Bayrak günü .

Bu sahte söylentiyi sattıktan birkaç ay sonra, aynı tabloid, Roberts ve Moder'ın bir 200 milyon dolar boşanma . Star sözde benzer bir hikaye yayınladı çökmekte olan evlilik . Gerçek şu ki, Roberts ve Moder gerçek Hollywood aşk hikayelerinden birine sahip ve bir süredir birlikteler. Son Instagram gönderisinin de kanıtladığı gibi, bu boşanma hikayeleri tamamen uydurma. Açlık söylentileri gibi, çünkü bunu söylerken kendimizi aptalca hissediyoruz, Erin Brokovich yıldız çok canlı.

KB temelsiz hikayeler için Roberts'ı takip etmeyi de bırakmadı. Ekim ayında, Roberts'ın ilişkisini yeniden canlandırdığını bildirdi. eski Jason Patric ile . Mart ayında, artık 'ruh eşinin' peşinde olduğunu iddia etti. başka bir eski Benjamin Bratt . Bu tabloid'e inanılacaksa, Roberts şu anda aynı anda en az iki eski sevgiliyle çıkıyor ve bu çok saçma. Roberts hiçbir eski sevgilisi için evliliğini bitirmiyor. Dedikoducu Polis defalarca kanıtladı. Moder ile mutlu bir şekilde evli ve ikisi birlikte yirmi yılı aşkın bir süredir yakınlaşıyor gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.