Julia Roberts 'gizlice aşık' değil Richard Gere Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Göre TAMAM MI! , aktrisin Danny Moder'la neredeyse 17 yıllık evliliği 'çöküyor' ve 1990'larda rol arkadaşı olan Gere ile 'yoğun kimyasını ve yakın bağını' asla aşamadı. Güzel kadın ve 1999'lar Kaçak gelin . Sözde bir kaynak dergiye, oyuncuyla olan “güçlü bağlantısının” evliliğinde büyük sorunlara yol açtığını söylüyor.Marlon Wayans und Angelica Zachary

'Richard her zaman Julia'nın zor zamanlarda başvurduğu kişi olmuştur ve hiç kimse onu onun kadar tanıyormuş gibi hissediyor' diye ekliyor içeriden biri. Julia yardım edemiyor ama başından beri Richard'la birlikte olması gerekip gerekmediğini merak ediyor. Şüpheli habercisi, aktrisin arkadaşlarının, eğer ona sahip olursa kocasını Gere için terk edeceğine inandıklarını söylemeye devam ediyor.

Görünüşte sahte olan kaynak devam ediyor, 'Julia her şeyi aşk için riske atacağını biliyor ve söz şu ki, buna değebileceğini düşünüyor…. İnsanlar her zaman ona gizlice aşık olduğunu düşünmüşlerdir. ' Ancak Gere, İspanyol yayıncı Alejandra Silva ile evli, ancak sözde 'içeriden' 'Julia'ya bu kadar yakın olduğu için ateşle oynayabileceğine dair korkular var' diyor.

Şüpheli habercisi ayrıca, “Julia pazara geri dönerse, Richard'ın kendi ilişkisini sorgulamasına neden olabilir. Herkes her zaman [Roberts ve Gere'nin] birbirleri için mükemmel olduğunu düşünmüştür. Kesinlikle ilginç bir kaç ay olacak - özellikle Julia evliliğini tetiklerse. '

Blake Shelton und Gwen schwanger

Bunların hiçbiri uzaktan doğru değil. Başlangıç ​​olarak, tabloid, Gere'nin Şubat ayında bir erkek bebeği karısıyla karşıladığını söylemekten çekinmiyor. Daha geçen ay Gere ve Silva, Tribeca Film Festivali'nde kucaklaşırken fotoğraflandı. . Oyuncu karısına çok aşık ve kesinlikle ilişkilerini 'sorgulamıyor'.

Roberts'a gelince, Dedikoducu Polis aktrisin evliliğinin başı dertte olduğuna dair sayısız hikayeyi çürüttü. Üç çocuğunu paylaşan ve Temmuz ayında 17. evlilik yıl dönümlerini kutlayacak olan eşler güçleniyor. Aslında, Roberts son zamanlarda Harper’s Bazaar Kapak hikayesi boşanma söylentileri 'hala duygularımı incitiyor.' 'Evliliğimle çok gurur duyduğum için ... birlikte bulduklarımızda çok fazla mutluluk var' diye ekledi.

Bu arada, bu ilk olmayacak TAMAM MI! oyuncuyu onunla ilişkilendirmeye çalıştı Güzel kadın ortak yıldız. Eylül ayında, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için satış noktasını bozdu Roberts, sözde bir 'evlilik krizinin' ortasında Gere'ye yaslanmıştı. 2017'de derginin kardeş yayını olan National Enquirer , bunu yanlış bildirmek için Roberts, Gere ile 'samimi ilişkisi' yüzünden boşanıyordu . Bu anlatı hiçbir zaman doğru olmadı ve artık artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist Jeremy Camp jetzt verheiratet