Are Julia Roberts ve Sandra Bullock birlikte film mi çekiyorsunuz? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, aktrislerin bir film projesi için takım oluşturmayı planladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Bir içeriden olduğu iddia edilen kişi şunu söyler: National Enquirer iki Oscar kazanan 'rakip sayıldıklarını biliyorlar, ancak artık hiçbirine büyük roller verilmiyor, bu nedenle takım halinde olmak her ikisine de ömür boyu rol verecek.' Prizin sözde kaynağı ekliyor: 'Proje hala geliştiriliyor, ancak görünüşe göre bayanlar birbirinden nefret eden kız kardeşleri oynayacak!'Yayın, sözde film hakkında daha fazla ayrıntı vermiyor. Komedi mi dram mı? Hangi film yapımcıları eklendi? Filmi hangi stüdyo yapıyor? Güvenilmez dergi bilmiyor gibiydi. Roberts ve Bullock birlikte bir film yapıyor olsalardı, Hollywood'un en büyük ticaret yayınlarından biri bunu bildirirdi. Enquirer Öte yandan, var olmayan prodüksiyonlar icat etme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştü ve bize iki aktrisin şu anda birlikte çalışmak için görüşmelerde olmadığını söyledi.

A-listerlerin 'rakip' olduğu fikri de doğru değil. Aslında, Bullock daha önce Roberts'la olan kan davasıyla ilgili bir tabloid hikayesiyle alay etmişti George Clooney üzerinden. 2014'te Palm Springs Film Festivali'nde yaptığı konuşmada Bullock, katılan Roberts'a şunları söyledi: “Görünüşe göre sen ve ben George Clooney konusunda bir anlaşmazlık içindeyiz. Bunun hakkında konuştuk, değil mi? Velayeti paylaşıyoruz ve ikimiz de bununla iyiyiz! '

Derginin iki oyuncuya da 'artık büyük roller teklif edilmediği' yönündeki ek iddiası da doğru değil. Bullock az önce büyük bir darbe aldı Ocean's 8 , geçen yaz piyasaya sürüldüğünde dünya çapında yaklaşık 300 milyon dolar hasılat elde etti. Oyuncu, bundan sonra büyük bütçeli Netflix gerilim filminde görülecek. Kuş Kutusu , Aralık ayında akış hizmetine giriyor. Bu arada, Roberts’ın büyük beğeni toplayan Amazon dizisi 'Homecoming' bu ayın başlarında yayına başladı. Oyuncu ayrıca yaklaşan bağımlılık dramasında rol alıyor Ben Geri Döndü , bu da Oscar'ın ilgisini çekiyor.

Dikkat çekmeye değer, bu, birkaç hafta içinde ikinci kez Enquirer Roberts ve A listesindeki başka bir aktris hakkında sahte bir hikaye yayınladı. Geçen ay, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Roberts, Jennifer Aniston'la çekişiyordu kimin TV projesinin daha büyük bir hit olacağı konusunda. Bu son makale de benzer şekilde üretilmiştir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.