Julia Roberts 'İle evlenmek Danny Moder bir tabloid gazetesinin yakın tarihli bir makalesinin ardından, ikisinin 'deneme ayrılığı' na doğru ilerlediğini gördükten sonra yine manşetlerde. Dedikoducu Polis rapora baktı. İşte öğrendiklerimiz.

Julia Roberts ve Danny Moder Nerede Yaşayacakları Konusunda Anlaşamıyor

Göre TAMAM MI! Dergi Julia Roberts ve Danny Moder birbirleriyle çelişiyor. Magazin gazetesi, çiftin 18. evlilik yıldönümünün kutlamalarıyla bir kilometre taşını işaretlemesine rağmen, kapalı kapılar ardında hiçbir şeyin sevilmediğini bildirdi. Bir kaynak, çiftin, Roberts'ın 'yıllarca yaşamak' istediği San Fransico'ya gitmeyi planladığı bir hareketle uğraştığı bildirildi.İçeriden biri Moder'ın daha rahat olduğu Güney Kaliforniya'da kalmak için çaresiz olduğunu söylüyor. Kaynak, 'Bu konuda tartışmaktan yoruldular, ancak bir çıkmaza giriyorlar ve Julia'nın tek başına oraya taşındığı ve Danny'nin kaldığı bir deneme ayrılığına gidebilirler,' diyor kaynak. Adı açıklanmayan içeriden, parite arasındaki gerilimin özellikle de aktris Denzel Washington ile takım oluşturdu Netflix filminde başrol oynamak, Dünyayı geride bırakmak .

Kaynak, Roberts ve Washington'un birlikte çok zaman geçireceğini ve Washington'un büyük bir flört olduğunu belirtiyor. 'Karışık mesajlar Danny'yi çılgına çeviriyor: Bir dakika Julia oyunculuk kariyerine son veriyor ve San Fransico'ya taşınıyor, sonra büyük bir projeye başlıyor ve Denzel ile durmaksızın takılıyor' diyor içeriden. İsimsiz kaynak, oyuncu arkadaşları Richard Gere ve George Clooney'nin olası çift arasında barışçıl rol oynamaya çalıştıklarını belirterek sonuca varıyor, ancak sonuçsuz, Roberts'ın arkadaşları evliliğin bitmesini istemiyor, ancak görmüyor. kendisi veya Moder, 'geri adım atıyor.'

Tabloids Julia ve Danny Hakkında Yanlış

Bir aile için en iyi evi bulmaya gelince bu bir sır değildir, çiftler bu konuda hemfikir olmayabilir. Dedikoducu Polis Roberts ve Moder'ın nerede ikamet etmeleri gerektiği konusunda farklı bir fikirleri varsa, bu ikili arasında bazı anlaşmazlıklara neden olabilir. Ancak, magazin dergileri daha önce 'ayrılan' ya da ayrı yaşayan çift hakkında benzer suçlamalar yaptı, biz bunu düzelttik.

Bu yılın başlarında, aynı gazeteyi iddia ettiği için tutukladık. Roberts ve Moder evliliklerini sürdürmek için 'savaşıyorlardı' . Yanlış hikaye, çiftin büyük sorunlar yaşadığını ve işe yaramaya çalıştığını iddia etti. Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğunu tespit etti. İkilinin evliliğinin krizde olduğuna dair bu iddiayı destekleyecek hiçbir kanıt yoktu.

Dedikoducu Polis ayrıca başka bir tabloiddeki anlatıyı düzeltti, Kadınlar Günü , bu Danny Moder, Denzel Washington ile çalışan Julia Roberts'ı kıskanıyordu . Roberts ve Washington'un yıllardır birlikte çalıştıklarını, ancak her ikisinin de mutlu bir şekilde evli olduklarını ve ikisinin bir tür ilişkiye gireceğine dair hiçbir gösterge olmadığını belirttik.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.