Richard Gere ve Julia Roberts 'Filmlerdeki ikonik performanslar Güzel kadın ve Kaçak gelin her yerde romantiklere umut verdi. Ekrandaki kimyaları sadece şov için miydi? Eski kostarlar evli ve çocukları var, ancak yine de, ikisinin yıllarca gizlice aşık olduğu söylentileri dolaşıyor. Dedikoducu Polis Gere ve Roberts’ın ekran dışı ilişkileri hakkında araştırdığımız birkaç hikayeyi bir araya getirdi.Richard Gere ve Julia Roberts Ruh Eşi miydi?

2019 yılında Küre Julia Roberts ve Richard Gere iddia etti ruh eşi olduklarına inandılar . Gazete, Roberts ve Gere'nin başkalarıyla evlenmelerine rağmen yıllarca 'gizlice birbirleri için meşale taşıdıklarını' iddia etti. İçeriden biri, eski kostarların birbirlerine karşı 'inanılmaz derecede güçlü hisleri' olduğunu, ancak eşleri nedeniyle duygularına göre hareket etmeyeceklerini ekledi. Roberts ve Gere yıllar boyunca iyi şartlarda kalırken, aşık oldukları fikir tamamen uydurulmuştu. Dedikoducu Polis raporun yanlış olduğunu doğrulayan duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi.Richard ve Julia 'Güzel Kadın' Turuna mı Çıkacaktı?

2019 yazında, TAMAM MI! açıkladı Gere ve Roberts bir takım oluşturuyordu Güzel kadın yeniden birleşme turu. İçeriden olduğu iddia edilen bir kişi, eski oyuncu arkadaşlarının bu sözde 'tura' çıkmak için başka nedenleri olduğunu ortaya çıkardı. Kaynak, ikilinin 'rahat yemekleri' yakalamayı dört gözle beklediklerini, ancak bir kez daha evliliklerini tehlikeye atmak istemediklerini açıkladı. Dedikoducu Polis Gere ve Roberts'ın birbirlerine karşı 'hisleri' olduğu ve başka bir turne haberi olmadığı şeklindeki anlatıyı çoktan düzeltti. Güzel kadın olay. Filmin popülaritesi göz önüne alındığında, herhangi bir tür 'yeniden birleşme' olacak olsaydı, Amerika'daki her haber kuruluşu bunu rapor ederdi.

Richard Gere’nin Tell-All Röportajı

Birkaç ay önce, Star iddia etti Richard Gere her şeyi anlatan bir röportaj yapıyordu . Magazin dergisinin kapağı, Birincil korku oyuncu Julia Roberts ile ilişkisi de dahil olmak üzere tüm gizli meselelerini açığa çıkaracaktı. Bununla birlikte, eşlik eden makale, Gere'nin karmaşık aşk hayatı hakkında sözde 'arkadaşlara açıldığını' ortaya koyuyor. Çıkış, Gere ve Roberts'ın çekimler sırasında 'birbirlerine aşık oldukları' iddiasını kısaca ayrıntılarıyla anlatıyor. Güzel kadın ama bu hikaye kadar 'sulu'. Yine de, daha güvenilir bir kaynakla, görüşme olmadığını belirten Gere sözcüsü ile görüştük.Julia Beyninde Bebek Var mı? İşte Gerçek

Son günlerde, Yeni fikir ısrar etti Roberts, Gere'den bir bebek istedi . Gere’nin ikinci çocuğunun eşiyle birlikte doğumunun ardından dergi, Roberts'ın 'beyninde bebekleri olduğunu' iddia etti. Yeni fikir ayrıca, iki eski kostarın ebeveynlik konusunda 'yoğun bir bağ paylaştığını', ancak sözde yeniden bir araya gelmelerinin eşlerinin tedirgin hissetmesine neden olduğunu iddia etti. Yine de dergi, Roberts'ın Gere ile 'bebek istemesi' hakkında daha fazla ayrıntıya girmedi. Prizin tüm önermesi bir kurgu işiydi. Dedikoducu Polis keşfetti.

Film çekerken bazı yıldızlara aşık olabiliriz, ancak bu Richard Gere ve Julia Roberts arasında olmadı. İkisi sadece iyi oyuncular ve iyi arkadaşlar. Dedikoducu Polis bunun başka bir parçayla daha fazla kanıtı var eğlencenin ilişkisi üzerine yaptık .