Julia Roberts Richard Gere Romantik

(Star)

Julia Roberts ve Richard Gere birlikte başrol oynadıktan yaklaşık 30 yıl sonra gizli bir romantizm geliştirmiyorlar. Güzel kadın , tamamen yanlış bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Dedikoducu Polis bu sahte haberi bozabilir.



Yardımcı yıldızlar, 2015 yılında klasik romantik komedilerinin 25. yıldönümünü kutlamak için 'Today' programında birbirlerini dostça bir öpücükle selamladılar. Star yeni kapak hikayesine bu ana atıfta bulunarak başlıyor, ancak yanlış bir şekilde 'rüzgara dikkat ettiklerini' ve 'kilitli dudakları' söylüyorlar. Kameranın açısına göre ağızda bir öpücük gibi hafifçe görünmüş olabilir, ancak Gere aslında Roberts'ın yanağına bir gagalama yaptı.

Ne yazık ki bu, magazin gazetesinin sözde bir 'kaynak' tan 'Öyle öpüşmenin tamamen uygun olmadığını biliyordu. Ama kendilerine engel olamadılar. ' Daha da aldatıcı bir şekilde, derginin kapağında eski ortak yıldızların canlı yayındaki öpücüğünün siyah beyaz ekran görüntüsü ve 'Caught Kissing!' Yazısı yer alıyor. Bir kez daha, TV kameralarının önündeki 'Today' gösteri stüdyosunda yanaktan bir öpücükten bahsediyoruz.

Her şeye rağmen, prizin şüpheli içeriden biri devam ediyor, 'Julia ve Richard inkar edilemez bir şekilde birbirlerine çekiliyorlar ve her zaman öyle oldular. Şimdiye kadar, zamanlama doğru değildi, ancak şimdi arkadaşlar bunun değişip değişmeyeceğini merak ediyor. ' Magazin gazetesinin şüpheli kaynağı ayrıca, aktris ve aktörün Los Angeles otelinin gözlerden uzak bir bölgesindeki 'beş yıldızlı bir restoranda samimi bir akşam yemeği' de dahil olmak üzere 'gizli akşam yemeği tarihleri ​​için defalarca buluştuğunu' iddia ediyor.

Güvenilmez dergi, Roberts'ın Danny Moder'la 15 yıllık evliliğinin 'son ayakları üzerinde' olduğunu iddia ederek devam ediyor, bu nedenle sözde evlilik mücadeleleri sırasında destek almak için Gere'ye dönüyor. Sözde içeriden biri, 'Julia'nın büyüsüne kapıldı' diye ekliyor ve sözde çiftin ilişkisinin 'birbirlerine olan ilgilerinin etraflarındaki herkes için bariz bir şekilde bariz olduğu noktaya ulaştığını' söylüyor. 'Kaynak' şöyle devam ediyor: 'Pek çok insan, parmak ucunda dolaşmak yerine ilişkilerini halka açmanın daha iyi olacağını düşünüyor. Neredeyse Julia ve Richard'ın kaderinde birlikte olmaları gibi! '

Dedikoducu Polis Ancak, tabloid'in hikayesinin tamamen 'yanlış' olduğunu bize özel olarak garanti eden Gere'nin bir temsilcisiyle görüştü. Oyuncu ve eski rol arkadaşı arasında romantizm falan yok. Daha ileri söylendi Star sahte makalesini yayınlamadan önce Gere’nin sözcüsüne bile ulaşmadı. Ne olursa olsun, Güzel kadın yardımcı yıldızlar ekran dışı bir çift haline gelmiyor.

warum Dolly Parton nie Kinder hatte

Elbette, Star ünlü aktris hakkında yalan haberler yayma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Dedikoducu Polis daha önce magazin dergisinin yanlış kapak haberi iddiasını bozmuştu Roberts ve kocası, Owen Wilson yüzünden boşanıyorlardı. . Geçen yıl yanlış rapor edildikten sonra dergiyi de düzelttik Roberts dördüncü çocuğuna hamileydi . Gere ile ilgili bu son makale aynı derecede yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.