Julia Roberts ve koca Danny Moder Hollywood'u bırakıp evliliklerini kurtarmak için yeni bir çocuk evlat ediniyorlar mı? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen doğru olmadığını gördü.Göre National Enquirer , aktris ve 17 yıllık kocası, kuluçkalarına bir çocuk daha eklerken 'işe geri dönmek, dünyayı dolaşmak ve aileye odaklanmak için gizli bir anlaşma yaptılar'. Roberts ve Moder'ın halihazırda üç çocuğu var - Phinnaeus, 14, Hazel, 14 ve Henry, 12 - ancak çıkış, ailelerini genişletmek istediklerini söylüyor.Wer ist Dr. Dre Frau

İsimsiz bir içeriden 'Julia ve Danny'nin çocukları dışında çok fazla ortak yanı yok' diyor. 'Onlara yeniden bağlanma şansı vermek için evlat edinmek istiyorlar.' Sözde evlilik sorunlarına neyin yol açtığına gelince, ihbarcı Roberts'ın yakın arkadaşlığını iddia ediyor. Güzel kadın yardımcı yıldız Richard Gere büyük bir gerilime neden oldu ve 'neredeyse ayrı hayatlar' yaşıyorlar.

Ancak ne Roberts ne de Moder kariyerlerinden vazgeçmiyor. Aktris başrolde ve Amazon dramasının yapımcılığını üstleniyor. Küçük Arı , şu anda ön üretim aşamasındadır. Görüntü yönetmeni şu anda film üzerinde çalışıyor Bayrak günü . Bu, magazin hikayesinin anlamsız olduğunun bir numaralı işareti.Bu arada oyuncu, ailesini genişletme olasılığını kesin olarak reddetti. 'The Late Show with David Letterman' konulu 2013 röportajında, Roberts, dördüncü çocuğu olma ihtimali olmadığını söyledi. . Bu, derginin benimseme açısını tamamen masadan kaldırırken, Gere ile ilgili iddialar da bir o kadar zayıf ve yorgun.

2017 yılında, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer haksız yere iddia etmek için Roberts ve Moder, Gere yüzünden boşanıyorlardı . Temmuz ayında, tabloid'in kardeş yayını, TAMAM MI! , iddia etti Roberts, Gere'ye 'gizlice aşıktı' . Gerçek şu ki, eski yardımcı yıldızlar arkadaş, ama kesinlikle savaş çatışmasına neden olacak kadar yakın değiller. Gere muhtemelen kendi karısı ve altı aylık oğluyla başka birinin ilişkilerinde herhangi bir sorunlu rol oynayamayacak kadar meşgul.

Geçtiğimiz ay 17. evlilik yıl dönümlerini kutlayan Roberts ve Moder hala güçleniyor. Aslında, Roberts'ın paylaştığı bir Instagram gönderisi birkaç hafta önce, telefonunun kilit ekranı için Moder’ın resmini kullandığını gösterdi. Bu, 'neredeyse ayrı' bir hayat süren bir eş için yaptığınız bir şey değildir.Wann war Stevie Wonder blind?

Ne yazık ki, çiftin ilişkisi, evli oldukları 17 yıl boyunca pek çok yanlış hikayeye konu oldu. Başka biri Enquirer Kardeş yayınları, Star , Haziran ayında yanlışlıkla bildirildi Roberts ve Moder'in evliliği 'çöküyordu' farklı yaşam tarzlarından dolayı. Sadece iki hafta önce KB hakkında yanlış bir hikaye yayınladı Daha genç bir aktris için Roberts'ı ılımlı damping . Kaç tane sahte makale yayınlanırsa yayınlansın, ikisi mutlu bir şekilde evli kalır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.