Dır-dir Julia Roberts ona hamile ve Danny Moder Dördüncü bebeği mi? Hawaii'de bir kumsalda aktrisin fotoğrafını yayınlayan bir derginin spekülasyonu budur ve bebek yumruğu olduğuna inandığı şeydir. Dedikoducu Polis ancak bu yanlış raporu düzeltebilir.

Herhangi bir kanıt veya kaynak olmadan, Yeni fikir Roberts'ın '51 yaşında bir bebeği' olacağını açıkladı. Defalarca çürütülen tabloid, son makalesine Oscar ödüllü aktrisin “heyecan verici bebek haberleri” verdiğini iddia ederek başlıyor. Ardından Roberts'ın bugünlerde nasıl 'daha kıvrımlı' göründüğünü ve özellikle Moder ile tatilde çektiği fotoğraflarda not alıyor. Ve kocası sahilde yırtık vücudunu gösterirken, yayın Roberts'ın ne kadar 'örtülü' olduğuna dikkat çekiyor.Çıkış, daha sonra, 'evlilik uyumsuzluğu' yaşadıklarından bahsetmenin aksine, uzun süredir eşlerin birlikte mutlu göründüğünü iddia ediyor, bu nedenle dergi, Moder ve Roberts'ın 'planlarının' olması halinde 'şaşırtıcı olmayacağını' destekleyen kanıtlar sunmadan sunuyor. ailelerini genişletmek. ' Tabii ki Dedikoducu Polis Yıllardır haklı olarak, evliliklerinin her zaman kusursuz olduğunu bildirdi ve Roberts'ın yarım on yıldan fazla bir süredir kendisinin ve Moder'ın olduklarını söylediği düşünüldüğünde, neredeyse 52 yaşındaki yıldızın dördüncü bir bebeği olması gerçekten şok edici olurdu. üç çocukla bitti.

Dedikoducu Polis hakkında doğru olmayan tabloid hikayelerini ifşa etmek zorunda kaldı Robert 'mucize' bir bebeğe hamile geçen Temmuz da dahil olmak üzere yıllar içinde birkaç kez. O zaman, bir gerçeği çürütürken belirttiğimiz gibi TAMAM MI! kapak hikayesi, ne zaman David Letterman, Roberts'a hamilelik söylentilerini sordu 2013'te 'Geç Gece' de göründüğünde, kategorik olarak kendisinin ve Moder'in dördüncü bir çocuğa sahip olma şansının 'olmadığını' belirtti. Ve o zamandan beri film yıldızının fikrini hiçbir şey değiştirmedi. Çifte yakın bir kaynak da şunları doğruladı: Dedikoducu Polis başka bebekleri olmayacak.

Ayrıca, Yeni fikir dördüncü bir çocuğa hamile olduğu yönündeki yanlış iddiası için aktrisin tatsız bir fotoğrafını kullandı, o günden başka fotoğraflar da var Roberts ve Moder, Hawaii'ye romantik gezileri sırasında sahilde Düz bir karnı olduğu açıkça görülüyor. Dedikoducu Polis Roberts hakkındaki asılsız öykülerinden ötürü geçmişte aynı çıkışı nasıl açığa çıkardığımızı düşünürsek, makalenin yanlışlığına tamamen şaşırmadı. Örneğin, sadece birkaç hafta önce, yanlış bir şekilde sürdürülen bir hikayeyi çektik. Roberts’ın kocası Sean Penn ile olan arkadaşlığından üzüldü .

Bu sahte öncül, iki yıldızın Los Angeles'ta (platonik olarak) kol kola yürürken Chris Martin’in 42. doğum günü partisinde fotoğraflarının çekilmesinden sonra üretildi. Dergi, Moder ve Roberts'ın evlilik problemleri yaşadığına dair gerçek olmayan iddiaları yeniden ele almak için bu resmi kullandı. Bu makaleye çok benzer şekilde, Roberts'ın dördüncü bebeğine hamile olduğunu iddia eden son makale de benzer şekilde yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.