Son zamanlarda pek çok tabloid hikayesi var. Julia Roberts oyuncu bir çocuk beklememesine rağmen hamile kalmak. Dedikoducu Polis son zamanlarda konuyla ilgili birkaç tartışmayı çürüttü. İşte birkaç yanlış söylenti.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için Roberts, Hawaii'ye giderek sözde bir hamileliği kutladı kocası Danny Moder ile. Sözde 'seyirci' dergiye, eşlerin 'bir şeyi kutluyor gibi göründüklerini ve belki de mutlu bir sır sakladıklarını' söyledi. Hikayenin tek gerçek yanı, oyuncu ve kocasının birlikte tatile gitmesiydi. Çiftin romantik kaçışı, var olmayan bir hamileliği kutlamak için değildi. Aslında Roberts, 2013 yılında 'David Letterman ile Geç Şov' üzerine yaptığı bir röportajda, başka bir çocuğu olma şansının 'olmadığını' söyledi.Dedikoducu Polis ayrıca seslendi Yeni fikir bu ayın başlarında yanlış bildirdiği için Roberts dördüncü çocuğuna hamileydi . Derginin hikayesini desteklemek için sıfır kanıtı vardı, ancak aktrisin bugünlerde 'daha kıvrımlı' göründüğünde ısrar etti. Yukarıda belirtildiği gibi, Roberts zaten üç çocuğuyla mutlu olduğunu ve bu konudaki düşüncelerinin değişmediğini açıkça ifade etti. Oyuncuya ve kocasına yakın bir kaynak da başka bebekleri olmadıklarını doğruladı.

Geçen Ekim, Dedikoducu Polis debunked bir Temasta iddia eden makale Roberts evliliğini kurtarmak için hamile kalmıştı . Gerçekte, oyuncu bir çocuk beklemiyordu ve ilişkisinin kurtarılması gerekmiyordu. Ancak dergiye göre 16 yaşındaki eşler, oyuncunun 'talepkar ve kontrol edici yolları' ve görüntü yönetmeninin 'kıskançlık sorunları' nedeniyle sorunlar yaşıyordu, ancak dördüncü bir bebek işleri tersine çevirmişti. Roberts, yaklaşık aynı zamanlarda hikaye ortaya çıktı, dedi Harper’s Bazaar evliliğinden 'çok gurur duyuyor' ve sahte boşanma hikayelerinin 'hala duygularımı incittiğini' ekliyor. Aktrisin hamile olmamasının yanı sıra evliliği hiçbir zaman buzlu değildi.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! geçen Temmuz hakkında bir hikaye uydurduğun için Roberts, 50 yaşında 'mucize bir bebek' e hamile . Tabloid, aktris ve kocasının dördüncü çocuklarını iki yıllık IVF tedavisinden sonra beklediklerini iddia etti. Roberts'ın hikayenin yayınlandığı tarihte yaklaşık üç ya da dört aylık hamile olduğu söylendi, ancak makalenin yayınlanmasından kısa bir süre önce paylaştığı Instagram fotoğrafında bebek yumruğuna dair sıfır işaret vardı. Zamanın kanıtladığı gibi, oyuncu geçen yıl hamile değildi ve hala beklemiyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.