Dahil ünlüler Tom Hanks , Julia Roberts , ve Pierce Brosnan , Los Angeles'tan 'kaçmak'? Bir tabloid, koronavirüs salgınının yanı sıra California kentindeki evsizlik sorununun çıkışa neden olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve çok ihtiyaç duyulan netliği artırabilir.'Çöken' Hollywood'dan Kaçan Ünlüler?

The National Enquirer bu hafta Hollywood'un en büyük isimlerinden bazılarının 'Covid-19 salgınından kaçmak' ve 'çökmekte olan eğlence endüstrisi' için 'Tinseltown'u terk ettiğini' bildirdi. Görünüşe göre bu kadar itibarsız bir çıkışla konuşmaktan çok utanmış 'tanınmış bir yayıncı' Enquirer adını kullanmak için açıklıyor,Virüs nedeniyle Hollywood altyapısı çöktü. Bir oyuncu çalışmıyorsa, temsilcilerine komisyon vermezler, yöneticilerine, yayıncılarına, asistanlarına, şoförlerine veya güvenliklerine hiçbir ücret vermezler.

Gazeteye göre, eğlence endüstrisi binlerce iş ve 'en az 160 milyar dolar' kaybettikten sonra 'uçurumun eşiğine geliyor'. Bu ekonomik belirsizlik, çıkış noktası, ünlülerin Los Angeles'tan 'kaçmasına' neden olan başlıca faktördür. Örnek olarak, yayın Julia Roberts ve kocası Danny Moder’ın San Francisco’ya yaptığı son hareketini anlatıyor. Tom Hanks ve Rita Wilson’un Yunan vatandaşlığını kazanması ve Pierce Brosnan’ın Malibu evini pazara sunması, Melekler Şehri’nden ünlülerin göçünün kanıtı olarak da kullanılıyor.https://www.instagram.com/p/BxYOJmKApwR/

Evsizlik Sorunu Kısmen Suçlu mu?

'Ünlüler kaçıyor', çıkış noktasıyla konuşan Los Angeles merkezli bir emlakçıda ısrar ediyor ve ekliyor: 'Beverly Hills veya Malibu'da yaşıyor olsalar da, mülklerini terk eder etmez evsiz kamplarından geçiyorlar. Bu en kötüsü!' Evet, mecbur kalmaktan bile daha kötü canlı evsiz bir kampta, malikanenizden ayrılırken tek tek gitmek zorunda kalıyor. Olabilir mi Enquirer daha fazla tatsız mı?

Julia Roberts'ın San Francisco'da bir ev satın alması ve yenilemesi dahil Los Angeles'tan kesinlikle birkaç yıldız taşındı ve evet, Los Angeles'ın çok kötü bir evsizlik sorunu var. Kaliforniya'da başka nerede büyük bir evsiz nüfus için kötü şöhretli olduğunu tahmin edin: San Francisco. Ünlülerin sözde ihmallerden kaçtığı konulardan biri olarak evsiz kampları doğrudan listeleyen bir makalenin, Güzel kadın star'ın yeni kazıları da büyük olasılıkla birçok evsiz insana yakın olacak mı?Makale ayrıca, devam eden koronavirüs pandemisinden ağır etkilenmiş olmasına rağmen, ünlüler ve eğlence endüstrisi için bir başka kale olan New York City'den bahsetmeyi de ihmal ediyor. Aynı zamanda evsiz nüfusu ile kötü şöhretli başka bir şehir ve Broadway de dahil olmak üzere geleneksel eğlence endüstrilerinin çoğu, ölümcül virüsün saldırısından bu yana etkin bir şekilde kapatıldı.

Şehri terk eden birkaç ünlü olmasına rağmen çoğunun kaldığını ve bazılarının Gwen Stefani ve Blake Shelton , ve Prens Harry ve Meghan Markle , son aylarda LA bölgesinde bir ev bile satın aldı. Açıkçası, bazı insanlar taşınırken diğerleri taşınır, ki bu LA emlak piyasasında olağan bir iştir.

Özellikle bu tabloid, hareket eden ünlüler söz konusu olduğunda kötü çekimleriyle ünlüdür. Örneğin, Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, Julia Roberts, Los Angeles'taki arkadaşlarını 'tuhaflaştırdı' San Francisco'ya ani taşınmasıyla. Geçen yıl, tabloid bunu bildirdi Pierce Brosnan Hollywood'u bırakıp Hawaii'ye taşınıyordu. . Dedikoducu Polis söylentileri reddeden oyuncunun sözcüsünü kontrol etti. Belki de bu süpermarket dedikodu paçavrasına, ünlülerin hareketli hikayelerini veya başka herhangi bir şeyi doğru bir şekilde bildirmek için güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.