Julia Roberts 50 yaşındaki aktrisin 'mucize bebek' beklediğini iddia eden yeni bir tabloid raporuna rağmen hamile değil. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Oyuncu, çocuk sahibi olmayı bitirdiğini açıkça belirtti.

Son kapağa göre TAMAM MI! Bununla birlikte, Roberts ve kocası Danny Moder, dördüncü çocuklarını iki yıllık IVF tedavisinden sonra bekliyorlar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Bebek haberlerinden önce Julia ve Danny birbirlerinin boğazındaydı.' Sözde evlilik sorunlarından biri, Roberts ile vakit geçirdiği için kıskançlıktı. Güzel kadın başrol oyuncusu Richard Gere. Şüpheli kaynak 'Julia boşanmakla tehdit etti' diyor. 'Kriz modundaydılar.'Prizin şüpheli habercisi devam ediyor, “Julia sonunda evliliğinin bitmesini istemediğini fark etti. İlişkileri üzerinde çalışmak ve en önemlisi bir bebeği daha yapmak istedi. ' Görünüşe göre varolmayan içeriden biri, 'Bu bebek birbirlerine olan bağlılıklarını yeniden canlandırdı ve Julia'ya Danny'yi ne kadar sevdiğini hatırlattı ve tam tersi.'

Derginin olayları anlatmasındaki ilk sorun, 16 yaşındaki eşlerin hiçbir zaman bölünmenin eşiğinde olmamasıdır. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Ocak ayında yanlış bildirdiği için Roberts ve Moder boşanıyorlardı ki belli ki olmadı. Güvenilmez çıkış, şimdi bir 'bebeğin' evliliklerini kurtardığında ısrar ederek geri adım atmaya çalışıyor.

Ancak, Biz Haftalık yakın zamanda bir makalenin tamamını Roberts ve Moder'in 'gerçekten sağlam, sevgi dolu evliliği.' Ve geçen yıl, Roberts bir röportajda kocası hakkında fışkırdı Harper's bazar 'Hayatımı hayatım yapan, mantıklı ve içimde parıldayan şeyleri düşündüğümde, o odur.' Çiftin evliliği belli ki hiçbir zaman dağılmadı.

Tabii ki, magazin dergisinin kapak hikayesinin ana teması da doğru değil. 'David Letterman ile Late Show' 2013 röportajında Roberts, başka bir çocuğu olma şansının olmadığını söyledi . Ayrıca dergi, aktrisin 'bu yılın ilerleyen günlerinde' doğum yapacağını iddia ediyor, bu da şimdiye kadar en az üç ila dört aylık hamile olması gerektiği anlamına geliyor. Ancak, Roberts son fotoğrafta bebek yumruğu belirtisi göstermiyor Instagram sayfasında yayınlandı.

Dedikoducu Polis Roberts'ın bir temsilcisine ulaştı, ancak dördüncü çocuğuna hamile olduğu iddiasını çürüten bir sürü kanıt var. Magazin gazetesinin aktrisin evliliğine dair yanlış anlatımı, çocuk sahibi olduğunu kendi doğrulaması ve hiç bebek yumruğu olmadığı gerçeği en iyi örneklerdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.