Julia Roberts Danny Moder

(Star)Patty Mayo echt oder falsch

Julia Roberts kocadan 'hareket etmiyor' Danny Moder , tamamen yanlış bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Sahte rapor, çiftin evliliğinin parçalandığını iddia ediyor, ancak hiçbirinin doğruluğu yok. Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.Julia Taşınıyor! bu haftanın kapağını haykırıyor Star aynı zamanda '225 milyon dolarlık boşanma' olduğunu da duyuruyor. Ancak asılsız hikaye, en başından beri bir yem ve değişimdir, çünkü eşlik eden makale, aktrisin kocasını evinden atan kişi olduğunu iddia ediyor. Sözde bir kaynak dergiye, 'Danny'nin tüm eşyalarını taşıdı ve şimdi sokağın karşısındaki 'bekar kulübesinde' dedi. Ayrı yaşıyorlardı ve arkadaşları Julia'nın onu asla geri alamayacağından endişeleniyorlar.

Güvenilmez çıkış, 15 yıllık eşlerin yıllardır çalışma programları ve kontrol sorunları hakkında tartıştıklarını ve şimdi nihayet işi bırakmaya hazır olduklarını iddia ediyor. Sıklıkla itibarını yitiren dergi, Roberts hakkındaki sahte anlatıyı da geri dönüştürerek onun ile olan ilişkisini yeniden canlandırıyor. Güzel kadın başrol oyuncusu Richard Gere. Sözde 'içeriden' diyor ki, 'Danny onu arayana ve karısından cehennemden uzak durmasını söyleyene kadar Richard'la görüşmeyi bırakmadı!'Ancak, bu gerçek olmayan kapak hikayesi, Dedikoducu Polis zaten debunked. Biz seslendik Star birkaç ay önce yanlış bir şekilde iddia ettiği için Roberts ve Gere gizli bir aşk yaşadı kocasının arkasından. Ve daha geçen ay, güvenilmez gazeteyi yanlış iddia ettiği için tutukladık. Roberts ve Moder’ın evliliği 'sallantıda'. Bu hikayelerin hiçbiri uzaktan doğru değildi ve bu takip artık doğru değil.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynağı kontrol etti ve arka planda bize bu son ayrılık hikayesinin tamamen 'yanlış' olduğunu bir kez daha garanti etti. Aslında, Roberts'ın kendisi kocası ve Harper’s Bazaar . Derginin Ekim sayısında Roberts, 'Hayatımı hayatım yapan, mantıklı ve içimde parıldayan şeyleri düşündüğümde, o odur. Benim için her şey ondan geldi. ' Zamanı Star harekete geçmek için.

Bild von Marlon Wayans Frau

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.