Julia Roberts ve Danny Moder sözde 'samimi ilişki' nedeniyle '225 milyon dolarlık boşanma' kararı almamış Richard Gere , tamamen düzmece bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Rapor, Güzel kadın başrol oyuncuları kısa süre önce bir dizi 'romantik buluşma' ile yeniden bir araya geldi, ancak bunların hiçbirinin doğruluğu yok. Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

En son sayısı National Enquirer Roberts ve Gere, klasik romantik komedilerinin 25. yıldönümünü kutlamak için 2015'te 'Today' programında yeniden bir araya geldiklerinde 'çapkın dostluklarını yeniden canlandırdıklarını' iddia ediyor. Dergi, aktrisin eski rol arkadaşıyla olan ilişkisinin kısa süre önce kendisiyle 15 yıldır evli olduğu Moder arasında büyük bir hesaplaşmaya neden olduğunu söyleyerek devam ediyor.Sözde bir 'kaynak' dergiye, 'Julia ve Danny yıllar içinde alevlenmeler yaşadılar, ancak bu kavga gibisi yok' dedi. 'Danny, Richard için çok kızgındı ve sorunlu evlilikleriyle ilgili tüm hayal kırıklıklarını vahşi bir rantta attı!' Prizin şüpheli içeriden biri, Moder'ın Gere ile gizli akşam yemeği randevuları için buluştuğunu öğrendikten sonra karısının 'peşinden gittiğini' söylemeye devam ediyor. Sözde kaynak, 'Richard'la yaptığı görüşmelerden, ona uşağı gibi davranmaya kadar her şey için onu parçaladı' diye ekliyor.

Görünüşte sahte olan ihbarcı, bu iddia edilen dramanın boşanma ile sonuçlanacağını tahmin etmeye devam ediyor ve görüntü yönetmeninin karısının servetini arayacağını daha da teorileştiriyor. Şüpheli içeriden biri, 'Danny bir anlaşma imzalamış olabilir, ancak kendisi için kariyer fedakarlığı yaptığı ve Richard'la aldattığı bir dava açarsa, destek ödemeleri tavan yapacaktır' diyor.

Elbette, Dedikoducu Polis çoktan bozduğumuz için bu makalenin geçerliliğini hemen sorguladık. Enquirer Kardeş yayını, Star , yanlış iddia ettiği için Roberts ve Gere'nin gizli bir romantizmi vardı . Bu çıkış, geçen ay aktrisin Gere'ye yaklaştıkça evliliğinin başının dertte olduğunu iddia eden sahte bir kapak haberi yayınladı, ancak raporun tamamen uydurma olduğundan emin olduk. Yine de Dedikoducu Polis durumla ilgili açıklama için duruma yakın bir kaynak ile kontrol edildi. Enquirer Son iddiaları ve bize bir kez daha evliliğinin iyi olduğu söylendi.

Dedikoducu Polis ayrıca seslendi Star hakkında sahte bir hikaye uydurduktan sonra bu ayın başlarında Orta derecede uyarı Gere uzak durmak için karısından. Oyuncunun temsilcisi, iddia edilen yüzleşmenin asla gerçekleşmediğini bize temin etti. Rağmen Enquirer Sözde aşk üçgeni hakkındaki bu sahte anlatıyı yaymaktaki ısrarı, Roberts, Gere ile ilgili var olmayan bir senaryo yüzünden boşanmaya gitmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.