Magazin dergileri sık sık Julia Roberts 'Film kariyeri. Dedikoducu Polis konuyla ilgili birçok yanlış haberi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Geçen Kasım, Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer yanlış bildirmek için Roberts, Sandra Bullock ile bir film çekiyordu 'birbirinden nefret eden kız kardeşleri oynayacakları'. Dergi, iki aktrisin her zaman rakip olduğunu iddia etti, ancak farklılıklarını bir kenara bırakıp takım oluşturmaya karar verdiler çünkü 'artık hiçbirine büyük roller teklif edilmiyor.' Bir kaynak bize sadece iki aktrisin birlikte bir proje geliştirmediğini söylemedi, aynı zamanda Roberts daha önce Bullock ile kan davası olduğunu iddia eden tabloid dedikodularıyla dalga geçmişti. Bu arada, her iki aktris de bir dizi var gerçek sıraya giren ve rol alma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan filmler.Ocak 2018'de, Dedikoducu Polis hakkında saçma bir hikayeyi çürüttü Roberts sette bir hayalet tarafından saldırıya uğruyor onun filminin Ben Geri Döndü . Dergiye göre oyuncu, New York mezarlığında film için bir sahne çekerken gizemli bir güç tarafından itildi. Filmin yapımında yer alan bir kaynak, raporun uydurma olduğu konusunda bize güvence verdi. Bu arada, Roberts böyle bir olaydan hiç bahsetmedi. Biri, aktrisin filmi talk-show devresinde tanıtırken ürkütücü hikayeyi gündeme getireceğini düşünebilirdi, ama o asla yapmadı. Bunun nedeni hiç olmamış olmasıdır.

Ocak 2017'de, Dedikoducu Polis Yanlışlıkla iddia ettiği için Celeb Kirli Çamaşırhaneyi tutukladı Roberts 'Hollywood'dan uzak tutulmuştu' sözde 'diva davranışı' nedeniyle. Blog, oyuncunun sette zor olduğu için rollerinin reddedildiğini iddia etti. Aktrisin sektörde otuz yılı aşkın süredir istikrarlı bir şekilde çalıştığını düşünürsek, hikaye pek de mantıklı gelmiyordu. Oyuncuya yakın bir kaynak, haberin yanlış olduğuna dair bize güvence verdi ve hikayeyi çürütdükten kısa bir süre sonra Roberts'ın filmi Merak etmek dünya çapında 300 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Yukarıda bahsedilen filmde başrol oynamaya devam etti. Ben Geri Döndü Amazon dizisi “Homecoming” ve birçok ek proje sıralandı.

Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Nisan 2015'te bir hikaye uydurduğu için Roberts, Anne Hathaway'i küçümsüyor aktris ona anne ve kızı oynayacakları bir film sunduktan sonra. Çıkış, Roberts'ın 'fikirle alay ettiğini' ve bunun iki aktris arasında bir savaşa yol açtığını iddia etti. Hikaye anonim bir 'kaynaktan' gelen iddialara dayanıyordu, ancak Hathaway'in temsilcisi bize kayıtta, kendisinin ve Roberts'ın birlikte bir film yapmayı asla tartışmadıklarını ve kesinlikle var olmayan bir senaryo konusunda anlaşmazlığa düşmediklerini söyledi. Sadece birkaç ay önce Hathaway, New York Times Roberts ile tanıştığında 'gözyaşlarına boğulduğu' röportajı, çünkü çok büyük bir hayranı.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer Kasım 2014'te yanlış bildirdiği için Taylor Swift, Roberts'la birlikte oynayacak filmde Gözlerindeki Sır . Çıkış, şarkıcının Roberts'ın karakterinin genç kızını tasvir edeceğini iddia etti. Hikaye ilk yayınlandığında, duruma yakın bir kaynak bize bunun 'yanlış' olduğunu söyledi ve zaman bunun böyle olduğunu kanıtladı. Oyuncu Zoe Graham, rol için seçildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.