Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Julia Roberts kocası olmayan bir adamı öperken yakalandı, Danny Moder . Dedikoducu Polis o sırada raporu araştırmakla zaman kaybetmedi. İşte bulduklarımıza bir bakış.Geçen Şubat Ulusal Soruşturma 'Julia Plants Juicy One On Another Guy!' başlığını yayınladı. makalesi için. Gazeteye göre, 'aşka aç' Roberts, öpüşürken yakalandı Bir Oscar etkinliğinden sonra 'yakışıklı milyoner restoran işletmecisi Bruce Bozzi' - derginin iddia ettiği gibi, Roberts'ın Moder ile olan sarsıntılı evliliğinin 'başka bir darbe' olduğunu iddia etti. İçeriden biri, Smooch'un Moder'ın burnunun 'hemen altında' meydana geldiğini ekledi.Gazete, Roberts ve Moder'ın 'çifti 200 milyon dolarlık boşanmanın eşiğine getiren çirkin kavgalar ve yüzleşmelerle dolu bir yıllık' durumdan yeni kurtulduklarını iddia ediyordu. Ancak çıkış, Moder'ın karısının Bozzi'yi 'açıkça öptüğünü' görünce hemen sinirlendiğini yazdı. Masum olabilir, ama gittikleri kayalık yol göz önüne alındığında, Danny'nin kızgın olmasına şaşmamalı. Gölgeli bir kaynak dergiye, herkesin sorun yaşadığını bildiğinde başka bir adamla bu kadar cilveli davranması, Danny'nin yüzüne tokat atmak gibiydi ”dedi.

Çıkış, Roberts ve Moder'ın önceki raporlarına atıfta bulundu.

Dedikoducu Polis Ancak, magazin gazetesi göze batan bir sorunu unuttuğu için raporun yanlış olduğunu açıkladı. Bruce Bozzi açıkça eşcinsel ve Byron Lourd ile mutlu bir şekilde evli. Dergi, Bozzi ile Julia Roberts arasındaki alışverişi de abarttı. İkisi birbirlerini yanaklarından öpüyorlardı ve Danny Moder'ın ikisiyle görüldüğü, en azından kızgın olmayan başka fotoğraflar bulduk.

Basitçe söylemek gerekirse, derginin inanacağınız gibi, Roberts kocasının arkasından başka bir adamla sevişmiyordu. Yıllar önce, Roberts ortaya çıktı VE Moder ile olan uzun süreli evliliğinin sırrının 'çok fazla öpüşmek' olduğunu. Aktrisin ciddi şekilde dudaklarını kilitlemeye çalıştığı tek kişi aslında kocasıdır.

Bu, pek de çürüttüğümüz ilk sahte rapor değildi. Enquirer Julia Roberts hakkında. Örneğin, bu ay, Roberts'ın Emma Roberts'ın hamileliği nedeniyle uykuyu kaybetmek . Ondan önce, rapor, Roberts'ın kendisiyle ilgili olduğunu iddia ettiğimiz için tarafımızdan ifşa edildi. Hollywood'dan çıkmak sözde bir sonraki Erin Brockovich olacak. Neyse ki, henüz pes etmedi.